رفتن به مطلب
shzandi

یه همچین قالبی می خواهم

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

در نت جستجو کنید

JM Volga

با سپاس از جناب انگوتی

گمان می کنم  این پوسته infinite نام دارد  که برای yootheme هست که این سایت ....... (با توجه قوانین نمی توانم نام ببرم) نامش رو JM volga گذاشته است و می فروشد. پوسته را که برداشته اند هیچ نامش رو هم گذاشته اند JM Volga :angry: آشکار نیست که این نام را از کجا آورده اند. اینقدر خودباوری (اعتماد به نفس) دارند آدم دچار به دو دلی می شود که نکند پوسته برای انها بوده و yootheme کپی کاری کرده.  :blink: 

http://www.yootheme.com/component/blog/2013/01/01/infinite-theme

ویرایش شده توسط تیرداد
افزودن پیوند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فارسی شده هیچکدام از این قالب ها به صورت فارسی و رایگان وجود دارد؟

دوست عزیز قالب های معرفی شده رایگانشون موجوده ولی به زبان انگلیسی

و کلا یک قانون نانوشته بین توسعه دهندگان و مترجمان قالب موجوده که نباید قالب های فارسی شده را رایگان ارائه بدهند شده با قیمت کمی بدهند

ولی بعضی از سایت ها هم هستند که برخی از این قالب ها را رایگان ارائه می دهند ولی در حد کم و قالب هایی که کار زیاد نبرند اما این قالب که من دیدم وقت زیادی حداقل از من میگیره

ولی نکته خیلی مهم اینه که این قالب ها تجاری هستند پس رایگان ارائه دادنشون مخالفت بعضی از دوستان را در پی خواهد داشت و گرنه میتونستم فارسی شده اش رو به عنوان هدیه به جومینا در انجمن منتشر کنم.

لینک به ارسال

بله

قالبی که من معرفی کردم فارسی شده است

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست گرامی

اصلا این قالب ها و امثالهم همه RTL را پشتیبانی می کنند و نیازی به پارسی کردن نیست یک فونت افزوده اند و به شما می فروشند. شما خودتان هم می توانید درست کنید

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...