رفتن به مطلب
amiralibk

کلاس های آموزشی طراحی وب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام استادان و دوستان عزیزم

من ی سوال در رابطه با کلاس های طراحی قالب جوملا که توسط استاد امیر رضا تهرانی برگزار میشه داشتم..

میخواستم بدونم که در کلاس آموزشی طراحی قالب ( مقدماتی - متوسطه) در چه حدی آموزش میده این بزرگوار !! آیا در حد حرفه ای یاد میدهند ؟؟ چون نوشته متوسطه !!!

ببخشید عذر خواهی میکنم و جسارتم هست .. در سایت **********************************

نوشته اند طراحی قالب متوسط تا حرفه ای آیا فرق میکنه یا هردو کلاس محتوای اموزشی شان یکی است؟؟

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پست ویرایش شد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

لطفا" اسپم نکنید . در صورت تکرار اخطار در پی خواهد داشت !

نیازی نیست در این مورد کسی توضیح بده . به لینک زیر مراجعه کنید و سرفصلها رو مقایسه کنید خودتون متوجه میشید

http://joominalearn.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7%D9%87.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

جناب صفر علی من قصد جسارت نداشتم دوسته عزیز فقط جوابه سوالمو نگرفتما هنوز

با عرض معذرت شما این لینک رو مشاهده کنید و سر فصل هاشو با لینکی خودتون دادید مقایسه کنید ببینید کدوم بهتره؟؟

منظوره من این بود که آیا در حد حرفه ای آموزش میدهند چون نوشته تا متوسطه

من مقایسه کردم شما هم مقایسه کنید..فقط جای سوال واسم پیش اومد

لینک به ارسال

با سلام

اصلا این چه سئوالی هست شما میکنید !

مسما هر کی میگه ماله من بهتره اگر واقعا بدنبال پاسخ هستید بهتره از کسانی که در کلاس ها شرکت نموده اند تحقیق کنید . برا ی نمونه میتونید به صفحه فی بوک جومینا سر بزنید 

fb.com/joominair

و یا از کسانی که در کلاس های دیگه شرکت نموده اند پرس و جو کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من یکی از شرکت کنندگان در کلاس های سئو جناب تهرانی هستم

و از اون روز به بعد توانایی تحلیل سئو پیدا کردم و در دریافت پروژه ها با بهینه سازی و سئو کردن مبلغ خوبی دریافت میکنم و به در آمد زایی رسیده ام.

البته من هنوز افتخار حضور در کلاس طراحی قالب مهندس رو نداشتم ولی قائدتا خیلی پرباره و نیاز شما را برطرف میکنه

اون سرفصل ها هم خلاصه و چکیده ای از محتویات ارائه شده در کلاس هستند ولی در سایت معرفی کرده فقط با کمی شلوغ کردن موضوعات میخواهد باعث جذب کاربر و فریب ذهن بشه که متاسفانه شده.

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...