رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود

من داشتم با سایت کار می کردم بعد گفتم که سایت رو چک کنم دبدم که فقط ماژول ها نمایش داده میشن و مطالب سایت نمایش داده نمیشن از داخل مدیریت رفتم مطالب بودن و تونستم ویرایش کنم حتی تو ماژول آخرین مطالب نمایش عنوان مطاالب هست اما مطالب رو نشون نمیده.

پیغام خطا رو فعال  کردم که فقط همین رو نوشته بود

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with that of JCacheController::store() in /home/tonekano/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0

آدرس سایت : www.Tonekanoon.com

کار هایی که کردم :

• فشرده سازی قالب رو که از فریم ورک وارپ استفاده می کنه فعال کردم (بعد غیر فعالش کردم)
  • قالب رو css هاشو ویرایش کردم
  • جوملا و با آپدیت جومینا 2 بار آپدیت کردم

در کل هیچ گزینه ای که به منو ها اختصاص دادم جز ماژول ها رو اجرا نمیکنه حتی iframe رو اجرا نکرد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بهتره ابتدا با قالب دیگری هم تست کنید اگر با قالب دیگر هم مشکل پابرجا بود ، اونوقت باید رفت سراغ راه حلهای بعدی

از منوی تعمیرات هم اون سه مورد رو انجام بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود آقای صفر علی

<تشکر

واقعا حمایت شما (به نمایندگی گروه جومینا) از ما آماتور های مایل به حرفه ای (چه خودمو تحویل می گیرم  :D  ) تحسین بر انگیزه. من تقریبا پست تمام اعضا رو بررسی می کنم تا حالا نشده پستی بدون جواب بزارید، ممکنه  کمی طول بشد برای راهنماییتون ولی کامل و جامع مثل همیشه. دیر یا زود داره اما سوخت سوز نداره :) شرمنده نمی خواستم اسپم کنم اما دلم نیومد تشکر کنم چون تعداد دفاعاتی که کلا بریده بودم و قصد کنار گذاشتن جوملا رو (خدایی نکرده) داشتم و دستم از راه حل ها کوتاه بود دوباره امید رو با راهنمایی شما پیدا کردم ، ممنون.

تشکر/>

<نتیجه

بله حق با شما بود، با قالب های دیگه درست بود فقط رو اون قالب این مشکل پیش می آمد به هر طریق بود پاکش کردم و دوباره نصبش کردم خدارو شکر درست شد و چند تا قابلیت دیگه که توش غیر فعال بود فعال شد ممنون.

نتیجه/>

موفق باشید

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
از لطف شما ممنونم ، ولی ما برای دریافت تشکر کمک نمیکنم /// همینکه مشکلتون حل شود باعث خوشحالی ما نیز هست و اون دکمه پسندیدمی که میزنید نشان دهن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...