رفتن به مطلب
alirezam50

ایجاد محدودیت در ادمین برای کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام قسمت ادمین  جوملا رو قسمت بندی کنم

یعنی میخوام  کاربر فلانی فقط و فقط به ایجاد مطلب قسمت ادمین دست رسی داشته باشه و اگه خواست به جای دیگه بره سیستم بگه دست رسی امکان پذیر نیست .

یه فلان کاربر فقط به یه کامپوننت خاصی دست رسی داشته باشه مثلا به کاپوننت کا 2 و به جای دیگه دست رسی نداشته باشه .

لطفا اگه کامپوننت خاصی یا پلاگین خاصی داره فارسی شده اش رو لینک بدید .اگه فارسی نبود  انگلیسیشو بدید .

اگه تنظیماتش بود کامل توضیح بدید .ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز برای این کار ابتدا درکنترل پنل سایت به تنظیمات کلی برو واونجا تو قسمت مجوزها ابتدا مجوزهارو تنظیم کن یعنی درکل اینجا تو میتونی گروه های کاربری ومشاهده کنی مجوزهای فعالیتشونو تنظیم کنی بعدازتنظیم مجوزها به مدیریت کاربران برو وروی کاربرموردنظرکلیک کن سپس ازقسمت
انتساب گروه های کاربری مجوزی که تنظیم کرده بودی رو انتخاب کن وذخیره کن
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من تواین تصویر گروه کاربری managerرو طبق درخواست توتنظیم کردم یعنی فقط کاربرمیتونه مطلب ارسال کنه ونمیتونه هیچ کاری کنه

20814418065487453239.png

لینک به ارسال

من تواین تصویر گروه کاربری managerرو طبق درخواست توتنظیم کردم یعنی فقط کاربرمیتونه مطلب ارسال کنه ونمیتونه هیچ کاری کنه

20814418065487453239.png

این تنظیم مجوز رو از کجا اوردی ؟

لینک به ارسال

این تنظیم مجوز رو از کجا اوردی ؟

منظورتونو دقیق نفهمیدم ولی اگه منظورتون کدوم سایته مال سایت خودمه ولی اگه منظورتون از کدوم منوس تو پاسخ اول توضیح دادم ازکنترل پنل جوملات به تنظیمات کلی سایت برو واونجا روی مجوزها کلیک کن

لینک به ارسال

اوکی این برای دست رسی به ایجاد مطلب بود .ایا میشه دست رسی رو به یه کامپوننت هم محدود کرد

بافعال وغیرفعال کردن گزینه ها طبق تصویرمن کاربرفقط میتونه مطلب بزاره ومطلبی که خودش انتشارداده ویرایش یا حذف کنه دراین حالت کاربرکاملا محدوده وجزارسال وحذف مطلب دسترسی به هیچ جایی رو نداره

لینک به ارسال

بافعال وغیرفعال کردن گزینه ها طبق تصویرمن کاربرفقط میتونه مطلب بزاره ومطلبی که خودش انتشارداده ویرایش یا حذف کنه دراین حالت کاربرکاملا محدوده وجزارسال وحذف مطلب دسترسی به هیچ جایی رو نداره

این دست رسی فقط برای ایجاد مطلب جوملا هست .من بعضی کاربرام هم میخوام به کامپوننت کا 2 دست رسی داشته باشن فقط فقط به یه کامپوننت .میشه ؟

لینک به ارسال

این دست رسی فقط برای ایجاد مطلب جوملا هست .من بعضی کاربرام هم میخوام به کامپوننت کا 2 دست رسی داشته باشن فقط فقط به یه کامپوننت .میشه ؟

اطلاع دقیقی ندارم ولی فکرنکنم بشه با غیرفال کردن گزینه دسترسی به کامپونت ها همه کامپونت هاغیرفعال میشن .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه راهنمایی: شمامیتونی تو تنظیمات کامپونت k2توقسمت گروه های کاربری مجوزهارو تنظیم کنی وتوقسمت کاربران کاربر مورد نظرتو به اون گروه کاربری اضافه کنی با این حالت کاربر میتونه به کامپونت k2 دسترسی داشته باشه ولی فقط باید از قسمت ورود کاربران k2درسایت واردبشه

لینک به ارسال

Access manager

گمان کنم این گره گشا باشد

لینک به ارسال

من هم همین مشکل رو دارم

من میخوام مجوز دسترسی

rs form

رو به گروه کاربری

mangar

بدم

تو جوملا سه میشه ولی تو 2.5 نمیدونم چطوره؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...