رفتن به مطلب
azarmehr

مشکلات جوملا 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

من کل مشکلاتم رو یادداشت کردم و یکجا فرستادم که شما اذیت نشید.

1-تشکر از زحماتتون

2-من احساس میکنم سرعت لود جوملا1.6 نسبت به 1.5 کمتره آیا درست فکر میکنم؟

3-ترجمه جوملا 1.6 خیلی خوبه ولی تا الان من حدودا 3 الی 4 تا غلط تایپی دیدم.

4-خواهش میکنم هرچه سریعتر افزونه های جوملا را با جوملا 1.6 سازگار نمایید.

5-واجب ترین افزونه افزونه های بری است که همه الان مشکلشون همینه.

6-اگه امکان داره سایت هایی رو که میشه افزونه های خبری جوملا 1.6 رو داخلشون پیداکرد رو بهم معرفی کنید.

8-در پنل مدیر جوملا 1.6 چطور میتوان پیغام خوش آمد گویی جومینا رو پاک کرد.

9-دوستون دارم.

10-منتظر جواب میمونم.(آف نمیشم)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز قبل از هر چیز ورود شما را به جمع همه جومینایی ها خوشامد میگم :heart:

جواب شما را مثل خودتون با شماره گذاری جواب میدم

جواب شماره 2 : من هم احساس می کنم سرعتش پایین تره و محیط مدیریتش کمی گنگه ( مثلا تو صفحه کنترل جوملا 1.5 یک بخش هست که میشه مطالب صفحه اصلی را کنترل کرد - که من تو جوملا 1.6 ندیدم ، شاید باشه ولی من ندیدم )

جواب شماره 3 : راجب غلط تایپی چیزی نمیدونم چون شخصا ندیدم ولی می دونم که تو بخش مدیریت چند قسمت ( 3 الی 4 تا ) پیغام هشداری که میده به صورت انگلیسی هست و فارسی نشده ( قبلا تو این تاپیک خدمت جناب آقای امیر رضا تهرانی عرض کردم ) و این مشکل تو نسخه های بعدی برطرف میشه - از شما هم خواهشمندم تو این قسمت مشکلات را اعلام کنید :

http://forum.joomina.ir/thread-2602.html

جواب بقیه موارد هم با سایر دوستان ( چون من اطلاعاتی ندارم )

ارادتمند : امیر حاجیان :heart:

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

1. سلامت باشید

2. سرعتش بد نیست البته سرعت لود سایت به خیلی موارد بستگی داره از جمله قالب و محتوایی که در سایت قرار می دهید و خیلی موارد دیگه که در انجمن قبلا بحث شده و راه کار هم ارائه شده. (برای کنترل مطالب صفحه اصلی: مدیریت سایت / مطلب... )

3. در مورد مشکلات ترجمه همانطور که دوست عزیزمان اشاره کردند در بخش مربوطه مطرح کنید و مطمئنا سریعا بررسی و تصحیح خواهد شد

4. این دیگه بستگی به شرکت هایی داره که الحاقات مختص به جوملا رو طراحی و منتشر می کنند و تیم جومینا هم الحاقات عالی و کاربردی نسخه های سازگار با جوملا 1.6 که از طرف این شرکتها منتشر می شوند رو فارسی سازی و بهینه خواهد کرد و در اختیار کاربران گل ایرانی قرار خواهد داد...

5 و 6. به لینک زیر مراجعه کنید:

http://extensions.joomla.org

7. مسیر زیر

مدیریت سایت / الحاقات / مدیریت ماژولها ---> مدیریت کل [ماژول " به مدیریت جومینا خوش آمدید <--> Custom HTML

(به مدیریت ماژولها که وارد شدید باید به قسمت ماژول های مدیریت کل بروید [بصورت پیشفرض روی وب سایت هست])

(البته جای این سوال اینجا نبود! از این پس لطفا سوال در بخش مربوطه مطرح شود)

پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...