رفتن به مطلب
shayan3040

این قسمت رو با چه نرم افزاری طراحی کنم

پست های پیشنهاد شده

سلام به اساتید

می خواستم بدونم قسمتی که تو عکس مشخص کردم رو با چه نرم افزاری طراحی کنم که بعدش که به جوملا منتقل می کنم بهم نریزه اخه با ورد که نشد با خود ویرایشگر جوملا خوب درنیامد میخواستم بدونم برنامه خاصی برای این کار هست

ممنون میشم راهنمایی کنید

54503619316645241751.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با بیشترنرم افزارهای ویرایش html می توانید این کار را انجام بدهید. از قبیل Dreamweaver و یا Microsoft's Expression Web و KOMPOZER

ولی نکته اینجاست که شما باید یا از css به روش inline  استفاده کنید یا اینکه از یک ماژول همانند Advanced HTML استفاده کنید.

ولی ماژول های گوناگونی هم هستند که Article ها را به این شکل نشان می دهند

لینک به ارسال

با بیشترنرم افزارهای ویرایش html می توانید این کار را انجام بدهید. از قبیل Dreamweaver و یا Microsoft's Expression Web و KOMPOZER

ولی نکته اینجاست که شما باید یا از css به روش inline  استفاده کنید یا اینکه از یک ماژول همانند Advanced HTML استفاده کنید.

ولی ماژول های گوناگونی هم هستند که Article ها را به این شکل نشان می دهند

ممنون

ولی منظور من اژول یا کامپوننت نبود میخواستم به صورتی دستی باشه این نرم افزار هایی که گفتید خوبه و اگه خروجیشو کپی کنم تو قسمت مطالب سایتم درست نشون میدش؟

لینک به ارسال

درود بر شما

منظورتون از خروجی رو نمیدونم چیه ولی باید کد نهایی رو توی ادیتور قرار بدید.

اکثر ادیتور ها مانند دریم ویور می تونید همان لحظه که کد را می نویسید خروجی ان را هم ببینید

لینک به ارسال

ممنون

ولی منظور من اژول یا کامپوننت نبود میخواستم به صورتی دستی باشه این نرم افزار هایی که گفتید خوبه و اگه خروجیشو کپی کنم تو قسمت مطالب سایتم درست نشون میدش؟

بلی، ولیکن بهتراست  به جای  قسمت articles از ماژول Advanced HTML  استفاده کنید. که بتوانید کدهای css رو هم جداگانه داشته باشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...