رفتن به مطلب
farhad6169

مشكل در استفاده از پهناي باند بصورت خيلي عجيب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من يه هاست دارم با فضاي يك گيگ و پهناي باند 20 گيگ.
پهناي باند سرويس من در ابتداي هر ماه ميلادي جدید شارژ میشود و با توجه به اینکه امروز اول ماه میلادی هست به این معنا هست که پهنای باند سرویس من همین امروز شارژ شده است.

اما مشكل از اينجا شروع شد كه امشب ديدم كه سايت بالا نمياد و ميگه كه پهناي باندت تموم شده !!!!!!!!

با هاستينگ تماس گرفتم كه گفت : همين امروز سرويس من شارژ شده و همين امروز هم كل پهناي باند مصرف شده است.
كه دليل رو جويا شدم گفتند كه : در هاست هيچ مشكلي نيست و مشكل در جوملاي شماست. كه بهشون گفتم كه "يعني جوملا مشكلي داره كه يك روزه 20 گيگ رو استفاده كرده؟!!! "

كه با كمال تعجب گفتند "بله".

از دوستان كسي مي تونه راجعبه اين مشكل راهنمايي بكنه؟

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یه جوملا جدید تو یه پوشه جدید نصب کنید و فقط اون افزونه هایی رو که نیاز دارید نصب کنید ، ببینید بازم همچین اتفاقی میفته یا نه

سعی کنید از موارد نال شده استفاده نکنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

یه جوملا جدید تو یه پوشه جدید نصب کنید و فقط اون افزونه هایی رو که نیاز دارید نصب کنید ، ببینید بازم همچین اتفاقی میفته یا نه

سعی کنید از موارد نال شده استفاده نکنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام

جناب صفرعلي منظورتون رو متوجه نمي شم.

اگر مي خواهيد بگيد كه با اين كار بايد سرور رو چك كنم ، بايد خدمتتان عرض كنم كه من به غير از اين سايت چند تا سايت ديگه دارم كه روي همين سرور هستند و در حال حاضر كار مي كنند.

واقعا جوملا مي تونه 20 گيگ از ترافيك رو استفاده كنه؟!!!

لینک به ارسال

با سلام

نه منظورم تست سرور نبود ، منظور این بود که با انجام این کار اگر مشکل از جوملاتون باشه ، راحتتر مشخص میشه وگرنه باید اینقدر روی جوملای فعلیتون آزمون و خطا انجام بدید تا مورد رو بیابید

اگر جوملای جدید دیگه مشکل پهنای باند نداشته باشه در نتیجه همون حرف سرورتون درسته و دیگه هم نیاز به کنکاش تو جوملاتون نیست

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...