رفتن به مطلب
omidzamani

فرم ساز

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک فرم ساز فارسی برای جوملا 2.5 نیاز دارم تا حالا چند تا پیدا کردم ولی هیچکدومشون نصب نشدن اتفاقا این فرم سازها را از همین سایت دانلود کردم و از حالت فشرده خارجشون کردم بازم افزونه اصلی نصب نمیشه ولی پلاگینی که به همراه داره نصب میشه.

لطفا کمکم کنید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من یک فرم ساز فارسی برای جوملا 2.5 نیاز دارم تا حالا چند تا پیدا کردم ولی هیچکدومشون نصب نشدن اتفاقا این فرم سازها را از همین سایت دانلود کردم و از حالت فشرده خارجشون کردم بازم افزونه اصلی نصب نمیشه ولی پلاگینی که به همراه داره نصب میشه.

لطفا کمکم کنید.

با تشکر

درود امید جان

با اینکه بار ها در بخش افزونه ها درباره آن بحث شده و با جستجو سریع تر به نتیجه می رسیدید :D

فرم ساز rsForm      مشاهده 14004 مرتبه

فرم ساز کاربردی جومینا    مشاهده 9906 مرتبه

فرم ساز هوشمند جومینا      مشاهده 14361 مرتبه

این افزونه ها کاملا سالم هستند و با توجه به نیاز خود و کارایی آنها یکی را انتخاب کنید ولی بین فرم ساز ها rsForm محبوبیت بیشتری دارد. اگر در نصب آن مشکل دارید لطفا پیغام خطا را بگذارید تا در حد توانمان راهنمایی کنیم اگرم از دست ما بر نیومد اساتید جومینا هم هستند در ضمن اکثر مشکلاتی برای نصب افزونه با آن مواجه هستیم  یا باید فایل را از حالت فشرده خارج کنیو و دوباره فشرده کنیم با فرمت زیپ سپس برای نصب آن اقدام کنید که در اکثر موارد حل می شود و پیغام خطای بعدی مشکل در پیدا کردن فایل xml است که تمامی فایل ها در آن تعریف نشده برای آپلود و نصب افزونه که آموزش تصحیح آن در جومینا بار ها بحث شده اما برای افزونه هایی که از جومینا دانلود می کنید فکر نکنم همچین اتفاقی پیش بیاید و شاهد ما تعداد بازدید و دانلود افزونه ها است که در جلوی آنها ذکر کردم.

موفق و سربلند باشید

روز خوش

لینک به ارسال

درود امید جان

با اینکه بار ها در بخش افزونه ها درباره آن بحث شده و با جستجو سریع تر به نتیجه می رسیدید :D

فرم ساز rsForm مشاهده 14004 مرتبه

فرم ساز کاربردی جومینا مشاهده 9906 مرتبه

فرم ساز هوشمند جومینا مشاهده 14361 مرتبه

این افزونه ها کاملا سالم هستند و با توجه به نیاز خود و کارایی آنها یکی را انتخاب کنید ولی بین فرم ساز ها rsForm محبوبیت بیشتری دارد. اگر در نصب آن مشکل دارید لطفا پیغام خطا را بگذارید تا در حد توانمان راهنمایی کنیم اگرم از دست ما بر نیومد اساتید جومینا هم هستند در ضمن اکثر مشکلاتی برای نصب افزونه با آن مواجه هستیم یا باید فایل را از حالت فشرده خارج کنیو و دوباره فشرده کنیم با فرمت زیپ سپس برای نصب آن اقدام کنید که در اکثر موارد حل می شود و پیغام خطای بعدی مشکل در پیدا کردن فایل xml است که تمامی فایل ها در آن تعریف نشده برای آپلود و نصب افزونه که آموزش تصحیح آن در جومینا بار ها بحث شده اما برای افزونه هایی که از جومینا دانلود می کنید فکر نکنم همچین اتفاقی پیش بیاید و شاهد ما تعداد بازدید و دانلود افزونه ها است که در جلوی آنها ذکر کردم.

موفق و سربلند باشید

روز خوش

فرم ساز rsForm را دانلود و نصب کردم در هنگام نصب پیام زیر نمایش داده می شود

فرآیند نصب:.....

ERROR:

Image of menu entry could not be corrected.

FINISHED:

Directory /var/www/vhosts/********/httpdocs/components/com_forme/uploads/ created. Write permissions are set

فرم ساز RSform! جومینا با موفقیت نصب شد!

لطفا مطمئن شوید که فرم ساز

RSform!

جومینا به پوشه های زیر دسترسی دارد.

فرم ساز RSform! جومینا

© 2010 by http://www.joomina.ir

مرکز دانلود افزونه های رایگان و فارسی جوملا

توجه داشته باشید که این افزونه تنها بر روی جوملا 1.5 کارکردی درستی را دارا است

بارگذاری اطلاعات نمونه

اگر در مورد کارکرد این فرم ساز اطلاعات خاصی ندارید بهتر است با کلیک در اینجــا فرم نمونه ای که برای شما ایجاد شده است را نصب نمایید با مشاهده فرم نمونه شما قادر خواهید بود تا نجوه تنظیم فرم ها را یاد بگیرید

از اینکه از فرم ساز RSform! جومینا استفاده مینمایید متشکریم

تیم فارسی سازی جومینا

وب سایت جومینا

ادامه فرآیند نصب

و هنگامی که بر روی فرایند نصب کلیک می کنم پیام خطای 404 (کامپوننت یافت نشد ) نمایش داده می شود

در منوی کامپوننت هم اضافه می شود ولی روی هر کدام از گزینه ها که کلیک می کنم پیام خطای 404 نمایش داده می شود

ورژن جوملا 2.5.19

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درود به مدیران انجمن و آگاهان سایت

از این انجمن خیلی راضی هستم چون جواب سوالاتمو گرفتم

ممنون

یکنفر نیومنده بگه حالت چطور خوبی خوشی

حالا جواب سوال نمیدید اشکال نداره

حداقل حالی بپرسید

لینک به ارسال

با سلام

امیدواریم که حال شما و بقیه دوستان هم خوب و خوش باشه

ولی دوست عزیز ، تالار یک محیط تعاملی برای رد و بدل کردن تخصص هست نه برای پرسیدن حال و احوال و ایجاد پستهای اسپم !

در مورد مشکلتون هم وقتی خطای 404 نشون داده میشه یعنی افزونه بدرستی نصب نشده یا ناقص نصب شده

افزونه رو بطور کامل حذف کنید و مجددا" نصب کنید . ترجیحا" از طریق نصب از پوشه اقدام به نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

امیدواریم که حال شما و بقیه دوستان هم خوب و خوش باشه

ولی دوست عزیز ، تالار یک محیط تعاملی برای رد و بدل کردن تخصص هست نه برای پرسیدن حال و احوال و ایجاد پستهای اسپم !

در مورد مشکلتون هم وقتی خطای 404 نشون داده میشه یعنی افزونه بدرستی نصب نشده یا ناقص نصب شده

افزونه رو بطور کامل حذف کنید و مجددا" نصب کنید . ترجیحا" از طریق نصب از پوشه اقدام به نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

مصطفی جان بنده این نکته را می دانم که انجمن محلی برای بحث و تبادل نظر می باشد

ای کاش بعضی از اعضای تالار که خود را حرفه ای در زمینه جوملا می دانند

پاسخ و راهکار درستی ارائه می کردند نه اینکه دیگران به اشتباه بیندازند

در هر صورت تیم مدیریتی قوی باعث ماندگاری این انجمن شده است

برای شما آرزوی موفقیت دارم

خوش باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز مطمئنا کاربرانی هستند که اگر از نزدیک با مشکل شما مواجه میشدند به راحتی حل میکردند، و حالا که شما به این مشکل برخوردید یا مواردی که دوستان میگن رو درست اعمال نمیکنید و یا اینکه یه جای دیگه یه مشکلی هست

به هرحال اینو بخاطر داشته باشید که دوستانی که پاسخ می دهند از نزدیک با مشکل مواجه نیستند و با توجه به گفته های شما راهنمایی میکنند و ممکنه برخی از این راهنمایی ها اشتباه باشه و یا حتی مشکل جدیدی ایجاد کنه که البته با توجه به دانشی که دوستان جومینایی دارند به ندرت اینچنین مواردی پیش میاد

--------------------------------------------------------------

مواردی که آقا مصطفی گفتند رو اعمال کنید ببینید نتیجه چی میشه

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز مطمئنا کاربرانی هستند که اگر از نزدیک با مشکل شما مواجه میشدند به راحتی حل میکردند، و حالا که شما به این مشکل برخوردید یا مواردی که دوستان میگن رو درست اعمال نمیکنید و یا اینکه یه جای دیگه یه مشکلی هست

به هرحال اینو بخاطر داشته باشید که دوستانی که پاسخ می دهند از نزدیک با مشکل مواجه نیستند و با توجه به گفته های شما راهنمایی میکنند و ممکنه برخی از این راهنمایی ها اشتباه باشه و یا حتی مشکل جدیدی ایجاد کنه که البته با توجه به دانشی که دوستان جومینایی دارند به ندرت اینچنین مواردی پیش میاد

--------------------------------------------------------------

مواردی که آقا مصطفی گفتند رو اعمال کنید ببینید نتیجه چی میشه

دوست عزیز همان مراحل تجام شد ولی متاسفانه چند خطا نمایش داده میشود

ابتدا خطای : 

• ایراد در ساخت منوی مدیریت

فرآیند نصب:.....

ERROR: Image of menu entry could not be corrected.

FINISHED: Directory C:\Inetpub\vhosts\*******\httpdocs/components/com_forme/uploads/ created. Write permissions are set

هنگام اجرا

خطای 404

لینک به ارسال

سلام

قبل از نصب از جدول منوها بصورت دستی اسم افزونه رو کامل حذف کردید؟ به احتمال 99 نه، چون از دستی حذف کرده باشید این خطا رو نمیده

لینک به ارسال

سلام

قبل از نصب از جدول منوها بصورت دستی اسم افزونه رو کامل حذف کردید؟ به احتمال 99 نه، چون از دستی حذف کرده باشید این خطا رو نمیده

تمام اطلاعات موجود روی هاست خذف شد

جوملا مجدد نصب شد

دیتابیس جدیدی ایجاد شد

کامپوننت فرم ساز نیز از طریق نصب از پوشه نصب شد

همان پیام خطاها نمایش داده می شود؟

در ضمن عکس زیر rsform هست که من روی جوملا 1.5 داشتم و فوق العاده بود بیش از 3000 فرم با این کامپپوننت ساختم که بدون مشکل کار می کند

ولی حالا  :(  :(  :(  :rolleyes:

لطفا کمک کنیدrs-form.png

لینک به ارسال

سلام

شما همان نسخه جوملا 1.5 رو روی 2.5 نصب نمیکنید که؟

افزونه ای که نصب میکنید رو بفرستید تا تست کنم

لینک به ارسال

سلام

شما همان نسخه جوملا 1.5 رو روی 2.5 نصب نمیکنید که؟

افزونه ای که نصب میکنید رو بفرستید تا تست کنم

رامین جان نه عزیزم

مخصوص جوملا 2.5 از سایت جومینا گرفتم در ابتدای همین پست هم لینک دانلود هست

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان بالاخره موفق به حل مشکل شدم

ولی حالا یک سوال

در سایت جومینا پلاگینی قرار داده شده است برای اتصال rsform به در گاه بانک پاسارگاد

هنگامی که این پلاگین را می خواهم نصب کنم پیام زیر نمایش داده می شود

در صورتی که rsform نصب و فعال است

• Please install the RSForm! Pro Payment Plugin first!
  • نصب پلاگین: روال نصب سفارشی موفق نبود

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان بالاخره موفق شدم و مشکل حل شد

حالا یک سوال

هنگام خروجی گرفتن بصورت اکسل تمامی نوشته ها بصورت ؟؟؟؟؟ نمایش داده می شود

البته نوشته های که فارسی است

در صورتی که در قسمت مدیریت فرمها همه درست نمایش داده می شود

لینک به ارسال

حالا یک سوال

درود

من قبلا خونده بودم ممکنه دیتابیتون یونیکدش UTF-8 نباشه، شما چک کنید جدول هایی که مال rsform هستند رو به utf08 تغییر بدید، به احتمال زیاد درست میشه.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال

درود

من قبلا خونده بودم ممکنه دیتابیتون یونیکدش UTF-8 نباشه، شما چک کنید جدول هایی که مال rsform هستند رو به utf08 تغییر بدید، به احتمال زیاد درست میشه.

موفق و پیروز باشید.

دوست گرامی از راهنمائی شما سپاسگزار

جداول روی utf8-general بود  به utf8-persian تغییر دادم ولی باز به همان شکل نمایش داده می شود

ولی در قسمت مدیریت جوملا و خود کامپوننت rsForm همه چیز آرومه آرومه

حتی در دیتا بیس هم که نگاه میکنم بدون مشکل نمایش داده می شود

خروجی PDF مستقیم از دیتابیس گرفتم حروف فارسی نمایش داده شد ولی در حالت اکسل متاسفانه علامت سوال نمایش داده می شود

راهکار بهم پیشنهاد بدهید لطفا

لینک به ارسال

رامین جان نه عزیزم

مخصوص جوملا 2.5 از سایت جومینا گرفتم در ابتدای همین پست هم لینک دانلود هست

دوستان بالاخره موفق به حل مشکل شدم

ولی حالا یک سوال

در سایت جومینا پلاگینی قرار داده شده است برای اتصال rsform به در گاه بانک پاسارگاد

هنگامی که این پلاگین را می خواهم نصب کنم پیام زیر نمایش داده می شود

در صورتی که rsform نصب و فعال است

حالا یک سوال

سلام دوست عزیز

منم همین مشکل شمارو دارم و تمامی راههارو امتحان کردم ولی جواب نداده و در ضمن افزونه رو هم از همین سایت دانلود کردم راهی که شما امتحان کردین و جواب داده رو میشه بفرمائین ؟

لینک به ارسال

من هم دقیقا همین مشکل رو با افزونه پرداخت آنلاین بانک ملت جومینا برای آر اس فرم دارم. نسخه جوملا 2.5 و آر اس فرم هم خوب و بی مشکل داره کار می کنه

برای حل این مشکل چه باید کرد؟

به عنوان یک سوال از مدیران جومینا، آیا در این افزونه تغییرات اخیر سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت اعمال شده؟ فکر کنم درگاه سراسری شاپرک بود اسمش. اما به خاطر دارم از بانک ملت ایمیل اومد که باید در کدهای درگاه تغییراتی اعمال بشه. این موضوع مرتبط سال گذشته است. متاسفانه در صفحات سایت جومینا سال انتشار مطالب مشخص نیست و فقط روز و ماه نمایش داده شده که نمیشه دقیق متوجه شد این افزونه چه سالی منتشر شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...