رفتن به مطلب
alirezam50

مشکل در ورود به سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام بسته نصبی  قالبی رو دانلود و نصب کردم .
یه کاربر به عنوان تست ساختم و مشکلی نبود .اما موقع ورود ارور میده

Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to negahruz.ir. SSL received a record that exceeded the maximum permissible length. (Error code: ssl_error_rx_record_too_long)

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
    Please contact the website owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.

مشکلش چیه ؟

قابل ذکره یه بار در سطح دسترسی کاربران دست بردم و ارور داد و کلا دیتا پیس و فایل منیجر رو پاک کردم و دوباره آپلود کردم و نصب کردم رو دیتاپیس جدید و اولین کاری که کردم یه تست کردم دیدم همون جوریه و به این نتیجه رسیدم از قالب هست .راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

منم همین مشکل رو داشتم رفتم تو cpanel تو file manager فایل configuration رو تغییر دادم بخش مربوط به ssl بود که اگه اشتباه نکنم مقدارش 1 بود به 0 تغییر دادم که مشکلم حل شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...