رفتن به مطلب
bahar.mandegar

مشکل در نصب جومینا

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستای عزیز من تازه میخام جومینا نصب کنم سروری رو که نصب کردم wamp server است من اول از همه بعد از نصب wamp به قسمت phpmyadmin رفتم و یه DB ساختم به اسم joomina2 بدون هیچ جدولی بعد به سراغ نصب جومینا رفتم که بعد از ورود اطلاعات در قسمت دیتابیس و زدن ادامه به حالت  لود میره نه اعلام خطا میکنه و نه مرحله بعد میره همیجوری تو حالت لود کردن گیر میکنه ده بار تا حالا پاک کردم دوباره نصب کردم اما هیچ تاثیری نداره.

خواهشا کمک کنید بدجوری کارم گیره.

post-38850-0-84280900-1390237214_thumb.j

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
از اصطلاحات ممنوعه در عنوان تاپیک استفاده نکنید ! /// لطفا" قوانین تالار رو مطالعه کنید !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوستای عزیز من تازه میخام جومینا نصب کنم سروری رو که نصب کردم wamp server است من اول از همه بعد از نصب wamp به قسمت phpmyadmin رفتم و یه DB ساختم به اسم joomina2 بدون هیچ جدولی بعد به سراغ نصب جومینا رفتم که بعد از ورود اطلاعات در قسمت دیتابیس و زدن ادامه به حالت  لود میره نه اعلام خطا میکنه و نه مرحله بعد میره همیجوری تو حالت لود کردن گیر میکنه ده بار تا حالا پاک کردم دوباره نصب کردم اما هیچ تاثیری نداره.

خواهشا کمک کنید بدجوری کارم گیره.

اولا که جومینا اسم تیم پشتیبانی هست و جوملا اسم سی ام اس پس دقت کنید.

دوما که شما از جوملای ترجمه شده توسط تیم دیگر استفاده میکنید و برای همین ما نمیتونم پشتیبانی کنیم

جوملا را از جومینا دان کنید و نصب نمایید اگر مشکلی بود در خدمتتون هستیم

در ضمن بعضی از سیستم ها با ومپ سازگاری نداره شما از زمپ 1.7.7 استفاده کنید ببینید بازم همین مشکل رو دارید یا خیر.

لینک به ارسال

اولا که جومینا اسم تیم پشتیبانی هست و جوملا اسم سی ام اس پس دقت کنید.

دوما که شما از جوملای ترجمه شده توسط تیم دیگر استفاده میکنید و برای همین ما نمیتونم پشتیبانی کنیم

جوملا را از جومینا دان کنید و نصب نمایید اگر مشکلی بود در خدمتتون هستیم

در ضمن بعضی از سیستم ها با ومپ سازگاری نداره شما از زمپ 1.7.7 استفاده کنید ببینید بازم همین مشکل رو دارید یا خیر.

مرسی از راهنماییت مشکل حل شد. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...