رفتن به مطلب
faramarz-1361

نحوه کار با کامپوننت frontend user access

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و خسته نباشید آموزش کار با کامپوننت frontend user access رو میخواستم اگه امکانش باشه. بنده میخوام سطح دسترسی ایجاد کنم به این ترتیب که مثلا کاربری که با یوزر x ئارد میشه نتونه مجموعه y رو ببینه و فقط مطالب موجود در مجموعه x رو مشاهده کنه و چطور میتونم با استفاده از frontend user access این کار رو انجام بدم؟در ضمنن ممنون میشم کمی مقدماتی برامم توضیح بدید چون من تازه کارم و زیاد جوملا وارد نیستم خیلی ممنون

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
به هنگام ایجاد تاپیک عنوان مناسبی را برای آن انتخاب فرمایید /// عنوان تاپیک اصلاح شد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما من از طرف اعضای انجمن به شما خوشامد می گم.

Access Control List Tutorial

سلام خیلی ممنون.

از راهنمایی تون تشکر میکنم ولی این آموزش ماله کامپوننت frontend user access نبود فک می کنم؟آموزش فارسی این مقاله رو هم دارم ولی مشکلم رو حل نمیکنه متاسفانه

لینک به ارسال

سلام خیلی ممنون.

از راهنمایی تون تشکر میکنم ولی این آموزش ماله کامپوننت frontend user access نبود فک می کنم؟آموزش فارسی این مقاله رو هم دارم ولی مشکلم رو حل نمیکنه متاسفانه

این کاری رو که شما می خوای انجام بدی خود جوملا انجام میده.

ولی به هر حال تصمیم با شماست. آیا FAQ  این Frontend user access رو مطالعه کردین ؟

FAQ

لینک به ارسال

این کاری رو که شما می خوای انجام بدی خود جوملا انجام میده.

ولی به هر حال تصمیم با شماست. آیا FAQ  این Frontend user access رو مطالعه کردین ؟

FAQ

سلام 

راستش این سایت رو من ازه مدیریتش رو به عهده گرفتم مدیر براس همه دسترسی ها از این کامپونت استفاده کرده ، از طریق خود جوملا هم بلدم و انجام دادم ولی با ارور مواجه شدم ولی به هر حال مشکلم حل شد و درست کردم ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...