رفتن به مطلب
farhad6169

سيستم ثبت سفارش خدمات

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دنبال يک کامپوننت مي گردم که بتونه کارهاي زير رو انجام بده. از دوستان اگر کسي مي تونه کمکي بکنه ممنون ميشم.

1- امکان ساخت يک فرم براي ليست کردن خدمات يک آزمايشگاه (نام آزمايشات)

2- کاربر بتواند در ابتدا ثبت نام کند (نه ثبت نام جوملا که فيلدهاي کمي دارد) بعد وارد قسمت ثبت سفارش شود.

3- بعد از ثبت کردن سفارشات خود بتواند نصف مبلغ آزمايش رو بصورت آنلاين پرداخت کند

4- براي ايشان فرم ثبت سفارش پرينت شود تا بتواند با نمونه آزمايش بفرستد به آزمايشگاه

5- براي ايشان فاکتور صادر شود و مبلغ پرداختي و الباقي حساب درج شود

6- يه جورايي با ثبت نام کردن بتواند وارد حساب کاري خود شود و از روند کاري آزمايشگاه و يا فاکتور خود را بتواند دوباره بصورت آنلاين ببيند و ...

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من دنبال يک کامپوننت مي گردم که بتونه کارهاي زير رو انجام بده. از دوستان اگر کسي مي تونه کمکي بکنه ممنون ميشم.

1- امکان ساخت يک فرم براي ليست کردن خدمات يک آزمايشگاه (نام آزمايشات)

2- کاربر بتواند در ابتدا ثبت نام کند (نه ثبت نام جوملا که فيلدهاي کمي دارد) بعد وارد قسمت ثبت سفارش شود.

3- بعد از ثبت کردن سفارشات خود بتواند نصف مبلغ آزمايش رو بصورت آنلاين پرداخت کند

4- براي ايشان فرم ثبت سفارش پرينت شود تا بتواند با نمونه آزمايش بفرستد به آزمايشگاه

5- براي ايشان فاکتور صادر شود و مبلغ پرداختي و الباقي حساب درج شود

6- يه جورايي با ثبت نام کردن بتواند وارد حساب کاري خود شود و از روند کاري آزمايشگاه و يا فاکتور خود را بتواند دوباره بصورت آنلاين ببيند و ...

با تشکر

فکر  میکنم یه همچین افزونه ای باید براتون به صورت اختصاصی طراحی بشه. فکر نکنم افزونه ای باشه. اگه باشه هم 100% نیمشه اون چیزی که میخوای.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...