رفتن به مطلب
jafar007

علامت سوال شدن حروف فارسی در ایمیل ارسالی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
وقتی با ماژول
sp_quickcontact
ایمیل فارسی ارسال میکنم ایمیلی که میاد حروف فارسی مشخص نیست به صورت علامت سوال هست
ولی با انگلیسی مشکلی نداره
البته فکر میکنم وقتی روی لوکال خودم بود درست ارسال میکرد
مشکل میتونه از کجا باشه

جالبیش اینه که وقتی به یاهو میفرستم همش علامت سوال میشه ولی وقتی به جیمیل میفرستم موضوع علامت سواله ولی متنش درسته

می تونه مشکل از هاست باشه؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------
تو جیمیل هم حرف ی علامت سوال نشون میده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با ایمیل سایتتون (اکانت ایمیلی که تو هاست ایجاد کردید) از طریق هاست یک ایمیل تستی که فارسی نوشتید به یاهومیل و یا جیمیلتون ارسال کنید ببینید بازم همینطوری میشه یا نه

اگر بازم علامت سوال شد ، مشکل از هاسته . اگر نشد احتمال زیاد مربوط به انکودینگ فایلها و جداول افزونه میشه که میبایست روی utf-8 قرار بدید

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

با سلام

با ایمیل سایتتون (اکانت ایمیلی که تو هاست ایجاد کردید) از طریق هاست یک ایمیل تستی که فارسی نوشتید به یاهومیل و یا جیمیلتون ارسال کنید ببینید بازم همینطوری میشه یا نه

اگر بازم علامت سوال شد ، مشکل از هاسته . اگر نشد احتمال زیاد مربوط به انکودینگ فایلها و جداول افزونه میشه که میبایست روی utf-8 قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

مرسی دوست عزیز از راهنماییتون

با انتقال به یه هاست دیگه مشکلم حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...