رفتن به مطلب
mehremood

اخطار در نصب پلاگین,کامپوننت,ماژول و قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من از کاربران تازه وارد جمولا هستم

جمولا را با موفقیت نصب کردم ولی در بعضی مواقع هنگام نصب پلاگین,کامپوننت,ماژول , قالب و ... با خطای زیر روبه رو می شوم:

Fatal error: Call to undefined method JLanguage::_load() in /home/mehremoo/public_html/administrator/components/com_nonumber-installer-uninstallme/installer.php on line 26

لطفاً راهنمائی بفرمایید تا این مشکل برطرف شود.

در ضمن از آقای تهرانی به خاطر آموزش های مفیدی که ارائه می دهند تشکر می کنم.بیشتر آموزش هایی ویدئویی را که ایشان و همکاران گرامی ایشان آماده کرده اند را دانلود کردم واقعً مفید بود

منتظر راهنمایی شما هستم

سوال:جومینا از کدام انجمن ساز استفاده می کند؟لطفاً آموزش هماهنگ سازی انجمن را با سایت جمولایی توضیح دهید؟

با تشکر فراوان :)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

لطفا" از طرح چند سوال در یک تاپیک خودداری فرمایید !

در مورد پیغام خطا ، خب این جزء باگ افزونه هست . نسخه جدیدتر افزونه که سازگار با نسخه جوملا و php تون باشه رو از سایت سازنده دانلود و نصب کنید

انجمن ساز جومینــــــا ، IP.Board میباشد و مستقل از جوملاست . سوال آخرتون رو هم در داخل نت جستجو کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...