رفتن به مطلب
samiraaaa

ثبت نام کاربر جدید در سایت انجام نمی شود!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان؛

چرا با اینکه گزینه امکات ثبت نام جدید در سایت جوملایی 2.5 من فعال هست اما وقتی فرم ثبت نام رو تکمیل می کنم و گزینه ثبت نام رو می زنم هیچ اتفاقی نمی افته و داده های داخل فیلد ها وارد دیتابیس نمی شوند؟!

مشکل مال سطح دسترسی هاست؟!

اگه بله، کجا رو باید چیکار کنم؟!

لطفا کمکم کنید!

------------------------------------------------------------------------------------------------

بچه ها کسی نمیدونه مشکل از چیه؟

آیا ارتباطی داره به سطوح دسترسی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با قالب و مرورگر دیگری هم تست کنید

بررسی کنید که اطلاعات فیلدها رو درست وارد کرده باشید و فیلدهای اجباری رو هم حتما پر شده باشد

اگر از کپچا استفاده میکنید مطمئن شوید که تنظیماتش درست باشه و ...

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

با قالب و مرورگر دیگری هم تست کنید

بررسی کنید که اطلاعات فیلدها رو درست وارد کرده باشید و فیلدهای اجباری رو هم حتما پر شده باشد

اگر از کپچا استفاده میکنید مطمئن شوید که تنظیماتش درست باشه و ...

موفق و پیروز باشید

یا حق

تست کردم؛

با قالب های دیگه هم تست کردم تفاوتی نمی کنه

کپچا نداره

فیلدهای اجباری هم درست کامل کرده ام

مشکل فکر کنم از سطوح دسترسی م باشه چون پاک شده بودن همه ی سطوح دسترسی م بعد از آموزش زیر استفاده کردم

http://forum.joomina.ir/topic/23714-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AE%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%87%D8%B3%D8%AA-%D9%87%DB%8C%DA%86%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%B3/

اما همچنان ثبت نام انجام نمیشه!

ممکنه مشکل از اونجا باشه؟!

لینک به ارسال

با سلام

فکر نمیکنم مشکل از بابت چیزی که فرمودید باشه چون اگر مشکل از دیتابیس باشه باید خطای mysql نمایش داده بشه ولی شما میگید دکمه رو که میزنید هیچ اتفاقی نمیفته

برای اطمینان از اینکه گروه هاتون درست هست یا نه یه چند تا کاربر با دسترسی های مختلف بصورت دستی ایجاد کنید و سطح دسترسیشون رو تو حالتهای مختلف تست کنید اگر مشکلی نباشه یعنی مشکل از دیتابیس نیست

برای ثبت نام از ماژول خاصی استفاده میکنید ؟ اگر بله ، با ماژول لاگین پیشفرض جوملا هم تست کنید

احتمال داره تداخل جی کوئری هم رخ داده باشه . افزونه هاتون رو یکی یکی غیرفعال کنید و تست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...