رفتن به مطلب
saba26

مشکل ایندکس نشدن سایت در گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان

من سایتی رو طراحی کردم که مربوط به یک موسسه آموزشی هست. ولی با کلی مطلب که وارد سایت کردم سایت هنوز بازدیدش خیلی پایینه . نمیدونم مشکل چیه؟ میتونه از قالب باشه؟

من تو گوگل وب مستر هم سایت و نصب کردم و نقشه سایتمو وارد کردم ولی تغییری ندیدم.

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

الان مشکل دقیقا کدومه؟

کلا ایندکس نشده؟

و یا اینکه ایندکس شده ولی بازدید پایینی داره؟

اگر کلا ایندکس نشده شاید علتش به خاطر اینه که سایت رو تازه راه اندازی کردین و به تازگی در گوگل معرفی کردین..

ایندکس شدن صفحات یک سایت در گوگل پروسه زمانبری هستش و حدودا به یکی دو هفته زمان احتیاج داره. شما سایتتون رو اگر به درستی معرفی کرده باشید گوگل خودش بقیه کارها رو انجام میده فقط باید کمی صبور باشید..

ولی اگر ایندکس شده و بازدید کمی از طرف سایت گوگل دارید مطمئنا مشکل از سئو سایت هستش که یکی از دلایل پایین بودن میزان بازدید میتونه بهینه نبودن قالب شما باشه به اضافه خیلی موارد دیگه.

لینک به ارسال

با سلام

الان مشکل دقیقا کدومه؟

کلا ایندکس نشده؟

و یا اینکه ایندکس شده ولی بازدید پایینی داره؟

اگر کلا ایندکس نشده شاید علتش به خاطر اینه که سایت رو تازه راه اندازی کردین و به تازگی در گوگل معرفی کردین..

ایندکس شدن صفحات یک سایت در گوگل پروسه زمانبری هستش و حدودا به یکی دو هفته زمان احتیاج داره. شما سایتتون رو اگر به درستی معرفی کرده باشید گوگل خودش بقیه کارها رو انجام میده فقط باید کمی صبور باشید..

ولی اگر ایندکس شده و بازدید کمی از طرف سایت گوگل دارید مطمئنا مشکل از سئو سایت هستش که یکی از دلایل پایین بودن میزان بازدید میتونه بهینه نبودن قالب شما باشه به اضافه خیلی موارد دیگه.

ممنون از پاسخ شما. ولی سایت 2 ماهی هست که راه اندازی شده. ولی حتی وقتی سایت رو با نام دامنه تو گوگل سرچ میکنم بازم لینک مستقیم به صفحه اول نشون نمیده. 

آدرس سایت اینه؟

http://www.partovi20.com

مثلا من سرچ میکنم partovi20 سایتمو نمیاره

لینک به ارسال

درود بر شما

این به محبوبیت سایت شما نزد گوگل بستگی داره.

خیلی چیزها محبوبیت رو نزد گوگل بالا می برند از جمله بازدید روزانه بالا و یا مطلب گذاری مداوم و یا ...

لینک به ارسال

درود بر شما

این به محبوبیت سایت شما نزد گوگل بستگی داره.

خیلی چیزها محبوبیت رو نزد گوگل بالا می برند از جمله بازدید روزانه بالا و یا مطلب گذاری مداوم و یا ...

ممنون از پاسخ شما . ولی اگر به سایت نگاه کنید میبینید که بازدیدش بالا هست و اینکه هر روز توش مطالب جدید وارد میشه.

من تو سرچ گوگل نام دامنه (partovi20.com) رو سرچ میکنم ولی سایتم رو نمیاره بلکه مثلا صفحه فیسبوک یا لینک های داخلی سایت رو نشون میده من نمیدونم چرا اصلا خود سایت رو نشون نمیده؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

درود بر شما

ولی اگر به سایت نگاه کنید میبینید که بازدیدش بالا هست

رتبه 24.700.000 تو الکسا زیاد هم خوب نیست. البته بگم همه محبوبیت نزد گوگل تو تعداد بازدید خلاصه نمیشه. سعی کنید مقاله های جدید سئو بخونید

لینک به ارسال

درود بر شما

رتبه 24.700.000 تو الکسا زیاد هم خوب نیست. البته بگم همه محبوبیت نزد گوگل تو تعداد بازدید خلاصه نمیشه. سعی کنید مقاله های جدید سئو بخونید

دوستان من کلمه کلیدی " تدریس خصوصی" رو در سایت www.partovi20.com زیاد وارد کردم ولی بعد از 2 ماه اصلا با این کلمه کلیدی در هیچ صفحه ای از گوگل نشون داده نمیشه.

من با گوگل وب مستر هم کار کردم ولی تو قسمت Structured data این متن رو نشون میده و من اصلا علتشو نمیدونم

We do not detect any structured data on your site.

اگر کسی راهنماییم کنه خیلی ممنون میشم

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز اینطور نیست هر جور که دوست داشته باشید گوگل بیاد ایندکس کنه و تو سطر اول نتیج نشون تون بده

گوگل کار خودش رو می کنه. شما باید وب سایت خودتون رو باهاش هماهنگ کنید نه گوگل خودش رو با شما هماهنگ کنه

مطالب زیر رو بخونید. و توجه کنید سایت تون شدیدن نیاز به سئو داره.

https://productforums.google.com/forum/?fromgroups#!topic/webmasters/EqzXGzpt77E

https://support.google.com/webmasters/answer/2650907?hl=en

https://support.google.com/webmasters/answer/1093493?hl=en

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...