رفتن به مطلب
s1r101

مشکل در حق دسترسی با acl manager

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بچه ها من کامپوننت acl-manager نصب کردم و اومدم حق دسترسی بدم به بعضی از کاربر های سایتم و محدود کردم دیدن همه قسمت ها رو غیر از k2

همه چیز درست پیش میرفت همون طوری که میخواستم اما نمیدونم کجارو تغییر دادم الان محدودیت به تمام کاربرا نفوذ کرده

الان همه یوزر ها همین اتفاق واسشون افتاده حتی super user/administrator همه و همه

چی کار باید بکنم بچه ها؟حق عدم دسترسی به کلیه قسمت ها به غیر از k2 الان به همه کاربران سایت از جمله خودم داده شده

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

وارد دیتابیس سایت تان شوید.جدول extensions رو باز کنید.رکورد افزونه را باز کنید. سپس دکمه ویرایشش رو بزنید. زیر ستون enabled از 1 به صفر تغیر بدید

لینک به ارسال

درود بر شما

وارد دیتابیس سایت تان شوید.جدول extensions رو باز کنید.رکورد افزونه را باز کنید. سپس دکمه ویرایشش رو بزنید. زیر ستون enabled از 1 به صفر تغیر بدید

با سلام و ممنون از پاسخ

اول کاری این کار را کرده بودم نشد متاسفانه

لینک به ارسال

درود بر شما

اگر پلاگینی هم دارد باید همین شکل اقدام کنید تمام افزونه هایی این کامپوننت در ان جدول رو همین تغیرات اعمال کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

اگر پلاگینی هم دارد باید همین شکل اقدام کنید تمام افزونه هایی این کامپوننت در ان جدول رو همین تغیرات اعمال کنید

بله هم پلاگین داره هم کامپوننت که غیر فعال کردم باز نشد

گمان کنم این کامپوننت تغییراتی تو هسته جوملا داده

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...