رفتن به مطلب
n.naghavi

خطای 404

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید محترم

من تو وب سایتم مطالبی داشتم که توسط گوگل ایندکس شده و اتفاقا به عنوان دومین نتیجه هم نمایش داده می شه.

بنا به دلایلی منو بندی و مجموعه بندی های وب سایت تغییر داده شد  الان وقتی سرچ می کنیم، هنوز هم نتیجه ی دوم هست اما وقتی کلیک می کنیم خطای 404 می ده.

آیا ایراد به دلیل همون تغییر منوهاست و چطوری باید این خطا رو رفع کنم؟

برای نمونه اگر توی گوگل (محصولات مای ) یا ( محصولات فیس دوکس ) سرچ کنید دومین نتیجه وب سایت ( پوست نیوز ) هست که با خطا مواجه می شه.

ممنون از راهنماییهاتون و وقتی که می ذارید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

البته من در حدی نیستم که بخوام پاسخ بدم ولی چون برای خودم پیش اومده بود عرض میکنم...

مطمئنا تغییرات رو تازه اعمال کردین...

اعمال تغییرات صفحات ایندکس شده در گوگل معمولا پروسه زمانبری هستش و حدودا به یکی دو هفته و حتی گاها به چند ماه زمان احتیاج داره ( زمانش بستگی به میزان محبوبیت سایت شما نزد گوگل داره...)

اگر تعداد لینک های تغییر یافته شما کمه میتونید برای تصریع در اعمال تغییرات از کامپوننت ارجاعات (redirect) استفاده کنید.. از خود گوگل وبمسترتولز هم میتونید این کار رو انجام بدین...

آموزش های زیادی در این رابطه منتشر شده که میتونید با یک جستجو ساده اون ها رو پیدا کنید...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...