رفتن به مطلب
alireza10025

بلند بودن لینک آدرس با نام مستعار فارسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام
هرگاه شما از نام مستعارفارسی استفاده میکنید، آدرس آن پست در مرورگر بسیار بلند و همراه با تعدادی عدد و .. است؟

مثلا:

.negarstan.com/psychology/self-analysis/11-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%AD-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86

پایگاه آموزشی نگارستان - تست سلامت روح و روان

جالب اینکه تنظیمات سئو انجام شده و یک لینک مربوط به منویی که این مطلب در آن قرار دارد و نام مستعارش انگلیسی است را در همین سایت ملاحظه فرمایید تا مشخص شود تنظیمات سئو انجام شده است:

negarstan.com/psychology/self-analysis

پایگاه آموزشی نگارستان - خود شناسی 

همانگونه که ملاحظه میکنید آدرس دوم ، آدرس یک منو است و آدرس اول یک مطلب از همین منو. و چون نام مستعار منوها انگلیسی هستند ، لینک کوتاه و خوب است و دقیقا مطلب درون این منو ، چون نام مستعارش فارسی است، لینک بدینگونه بهم ریخته است.

لطفا چون بلند بودن این آدرس عیبی بزرگ در سئو است، بفرمایید چکارکنم ؟ چون اگر نام مستعارها را لاتین کنم حدود 800 مطلب دارم که همه ارور 404 میدهند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اول اینکه مشکلی بری سئو ایجاد نمیشه

چون عبارات فارسی بصورت کد در ادرس نمایش داده میشن طولانی بنظر میان وگرنه خود گوگل و ... تشخیص میدن محتوی این کدها دقیقا چیه

الان کد همین تاپیک رو هم مشاهده کنید فارسی هست ولی سئوی این انجمن بد نیست خیلی هم خوبه

کوتاه بودن لینک یکی از عوامل موثر در سئو هستش اما میزان تاثیر گذاریش اونجوری نیست که شما فک می کنید

دیجی کالا هم لینکاش فارسی هستن

لینک به ارسال

با سلام

ممنونم دوست عزیز، لطفا یک سایت سریع جهت بررسی سئوی صفحات معرفی بفرمایید. این سایتی که معرفی میکنم خیلی عالی بود و رفرش و بررسی دوباره هر صفحه حدود 12 ثانیه طول میکشید و ایرادات را هم فارسی میداد که من با بررسی 2 مطلب جدید خودم با این سایت که  5 دقیقه بیشتر زمان من را نگرفت توانستم در روز بعد مطلب را در صفحه اول گوگل و مطلب اول یا دوم صفحه ببینم با اینکه مشابه مطلب فراوان بود. اما متاسفانه این سایت چند روز است که کار نمیکند. بشدت به چنین سایتی نیاز دارم لطفا معرفی بفرمایید.

سایت سئو:  http://check.autobacklink.ir

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...