رفتن به مطلب
fundorp

سبک تر کردن حجم سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چجوری میتونم حجم سایتمو کاهش بدم.سرعت لودشم خیلی کنده ازافزونهmootools هم استفاده کردم اما فایده ای نداشت.حجم عکس مطلب هارو کاهش دادم اما بازم وقتی باhttp://gtmetrix.com چک میکنم .میگه حجم عکس زیاده .مثلا من یه عکس داشتم که حجمش250کیلیوبیت بود و حجمشو کم کردم وبه70کیلوبیت رسوندم اما این سایت بازم250کیلوبیت رو نشون میده.چجوری میتونم درستش کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان چجوری میتونم حجم سایتمو کاهش بدم.سرعت لودشم خیلی کنده ازافزونهmootools هم استفاده کردم اما فایده ای نداشت.حجم عکس مطلب هارو کاهش دادم اما بازم وقتی باhttp://gtmetrix.com چک میکنم .میگه حجم عکس زیاده .مثلا من یه عکس داشتم که حجمش250کیلیوبیت بود و حجمشو کم کردم وبه70کیلوبیت رسوندم اما این سایت بازم250کیلوبیت رو نشون میده.چجوری میتونم درستش کنم

با سلام

من چک کردم و بهتره برای فایل های تصویر در وب از پسوند های png  بجای jpg استفاده کنید

کلمه بهینه سازی تصویر را جستجو بفرمایید مطالب مفیدی در این زمینه انتشار پیدا کرده است

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال

باتبدیل فرمت تصاویر بهpng حجم اون6برابر میشه

روش دیگه ای بلدنیستین؟

لینک به ارسال

خود سایت GTMetrix تو بخش Optimize images عکس ها رو با حجم پایین و همون کیفیت پیشنهاد میده

اونها رو جایگزین کن

لینک به ارسال

دوست عزیز جایگزین کردم.ولی عکس ها به بخش کش رفتن.چجوری میتونم کش رو پاک کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...