رفتن به مطلب
amintondar

پل یا انجمن سازگار با جوملا 16

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک پل برای ارتباط با انجمن ساز حالا هرچی باشه برای جوملا 1.6 میخوام که بتونم کسی که تو سایت اصلی ثبت نامن کرده تو انجمن هم بتونه وارد بشه

یا یک انجمن ساز که با جوملا 16 سازگار باشه که مثل یه کامپوننت اگه فارسی بود که چه بهتر:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

اگر از انجمن سازهایی استفاده می کنید که با جوملا ست می شن خب مشکلی نیست ولی اگر از انجمن ساز های جدای از جوملا استفاده می کنید با توجه به نوع سیستم انجمن سازتون باید بگردید دنبال این پل ارتباطی... (که معمولا یا نیست یا با مشکلاتی روبرو خواهید بود...)

موفق باشید

لینک به ارسال

به نظر من شما دو راه دارید

1- از انجمن ساز هایی ک با جوملا ست هستند استفاده کنید

2- بدید براتون سفارشی بنویسند

:heart::D

لینک به ارسال

خوب مشکل اینجاست که من نمیدونم چه انجمن سازهایی با جوملا1.6 ست میشن البته کیونا را میدونم اون را دانلود کردم نصب نشد حالا دوستان اگه می تونن من را راهنمایی کنم که یک انجمن ساز پیدا کنم که با جوملا 1.6 ست بشه ممنون میشم

لینک به ارسال

با سلام

تو انجمن سازهای رایگانی که با جوملا ست می شن کیوننا خیلی خوب هست و البته فکر نمی کنم این انجمن ساز در حال حاضر برای جوملا 1.6 ارائه شده باشه که در این صورت باید صبر کنید تا نسخه سازگار با 1.6 رو ارائه کنند... (در کل در جوملا 1.6 باید نسخه های سازگار با 1.6 رو نصب کنید تا جواب بگیرید)

یک پیشنهادی هم داشتم که اگر فعالیت انجمنتون زیاد خواهد بود از یک انجمن ساز جدا از جوملا استفاده کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

ورژن سازگار با جوملا 1.6 افزونه jfusion در مرحله تست ميباشد و انشاالله به زودي منتشر خواهد شد.

با اين افزونه ميتوانيد بسياري از انجمن سازها رو با جوملا ارتباط دهيد !

http://www.jfusion.org/info/blog/JFusion-1.6-ready-for-testing.html

فقط اميدوارم زياد طول نكشه!!

;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...