رفتن به مطلب
pariya1420

کمک در طراحی سایت یک فست فود

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان نمیدونم سوال رو جای درستش مطرح کردم یا نه.
من می خوام یه سایت برای یک فست فود طراحی کنم بر پایه جوملا 3 . از مسئله طراحی قالب که بگذریم، می خواستم بدونم به نظرتون برای سفارش آنلاینش چی کار کنم؟ آیا پلاگین مناسبی برای این کار هست؟ تعریف من از پلاگین مناسب:

• امکان تعیین روش پرداخت : انلاین یا حضوری
  • امکان اعمال تخفیف
  • هشدار به رستوران در هنگام دریافت سفارش جدید : با sms
  • پیام مناسب به مشتری بعد ثبت سفارش : اینم با sms

اگه کسی تجربه داری در این زمینه خیلی لطف میکنه راهنمایی کنه. ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

اول توصیه میکنم با جوملا 3 سایتی طراحی نکنید تا نسخه 3.5 ان منتشر بشه

با ار اس فرم می تونید فرم سفارش را بسازید و به عنوان مثال به پیامک ایرانیان وصلش کنید تا هم انلاین پرداخت بشه هم اس ام اس ارسال بشه

البه برای تخفیف باید برنامه نویسی انجام بشه

نمیدونم پلاگینش هست یا خیر

لینک به ارسال

بنظر من فروشگاه ساز رو میشه در این زمینه نیز بکار گرفت. چون دقیقا خواسته های شما رو با امکانات بیشتر فراهم میکنه. مثلا میتونید یک غذا تعریف کنید و برای غذا فیلدهای سفارشی از نوع مثلا سالاد و نوشابه و ... تعریف کنید و به فیلدها نیز قیمت بدهید تا کاربر بتونه براحتی خرید کنه. بتونه آنلاین یا درب منزل پرداخت کنه. و همچنین از تخفیف استفاده کنه. میتونه ثبت نام کنه و یکبار آدرسش رو وارد کنه و هر بار که سفارش دریافت شد دیگه نیازی به درج اطلاعات نباشه و کلی مزایای دیگر

لینک به ارسال

بنظر من فروشگاه ساز رو میشه در این زمینه نیز بکار گرفت. چون دقیقا خواسته های شما رو با امکانات بیشتر فراهم میکنه. مثلا میتونید یک غذا تعریف کنید و برای غذا فیلدهای سفارشی از نوع مثلا سالاد و نوشابه و ... تعریف کنید و به فیلدها نیز قیمت بدهید تا کاربر بتونه براحتی خرید کنه. بتونه آنلاین یا درب منزل پرداخت کنه. و همچنین از تخفیف استفاده کنه. میتونه ثبت نام کنه و یکبار آدرسش رو وارد کنه و هر بار که سفارش دریافت شد دیگه نیازی به درج اطلاعات نباشه و کلی مزایای دیگر

نظر خودم هم همین بود. شما فروشگاه ساز خوبی سراغ دارید؟

--------------------------------------------------------------------------------------------

درود بر شما

اول توصیه میکنم با جوملا 3 سایتی طراحی نکنید تا نسخه 3.5 ان منتشر بشه

با ار اس فرم می تونید فرم سفارش را بسازید و به عنوان مثال به پیامک ایرانیان وصلش کنید تا هم انلاین پرداخت بشه هم اس ام اس ارسال بشه

البه برای تخفیف باید برنامه نویسی انجام بشه

نمیدونم پلاگینش هست یا خیر

میشه بپرسم چرا با جوملا 3 کار نکنم؟ اینکه از بوتستراپ استفاده میکنه و html5 که خیلی خوبه

لینک به ارسال

من ویرچومات رو پیشنهاد میکنم دقیقا برای این کار خیلی مناسبه. میشه آخر امکانات رو برای یک فست فود ایجاد کرد. که ماژول ها و پلاگین های بسیاری هم داره. همچنین من یه افزونه مدیریت کوپنهای تخفیف هم دارم که مثلا میشه تعریف کرد هر کاربر فقط یکبار بتونه ازش استفاده کنه که فکر کنم فارسیش کردم خواستین میدم بهتون. در ضمن ویرچومارت رو به سامانه اس ام اس هم میشه متصلش کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...