رفتن به مطلب
چهارسوق

نماداعتماد

پست های پیشنهاد شده

سلام من کد نماد اعتمادراگرفتم اما چگونه باید درسایت قرار بدم من رفتم درقسمت تبلیغات وکد راوارد کردم نمایشش میدادیک بارازحالت انتشارخارج کردم دوباره که منتشر کردم چیزی نمایش نمیده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

سوال شما واضح نیست!

می خواهید نحوه نمایش یک لوگو را بدانید یا در نمایش یک موقعیت مشکل دارید؟

لینک به ارسال

با سلام

کافیه اون کد آیفریم رو در یک ماژول html دستی قرار بدید و فایل ifram.htm را هم در روت جوملاتون قرار بدید

با انجام این کار شما باید یک فضای خالی تو سایتتون ببینید . تصویر نمایش داده میشه بعد از آنکه کارشناسان سایت enamad جایگاه تصویر رو درسایتتون تایید کنند که این رو باید خودتون بعد از اینکه کد رو قرار دادید از بخش کاربریتون در سایت مذکور بهشون اطلاع رسانی کنید

برای قراردادن کد در ماژول لینک زیر را ببینید

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/686-insert-javascript-php-css-joomla.html

دقت کنید که ماژول را فقط باید در صفحه اصلی منتشر کنید و انتشار آن در سایر صفحات مجاز نیست و همچنین باید جوری در دید قرار داشته باشه که کاربر بدون اسکرول قادر به دیدنش باشه . بهتره از موقعیتهای ثابت در یکی از 4 گوشه قالبتون استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام من اموزش میگیرم که یادبگیرم - طراح سایت این کار رابرامانجام داد وکد راقرار داده اما قالب سایت من یک جوریه که اسلاید شو کل صفحه اصلی راگرفته به طراح گفتم درکنار اسلاید شوقرار بده گفت نمی شه بنابر این من اسلاید شورا غیر فعال کردم که کد دربالا قرار بگیره تاتایید بشه به نظرشماراهی وجود ندارره که دربالای سایت بمونه این سایتمisfahanbuy.ir

لینک به ارسال

با سلام

اطلاعات ورود به کنترل پنل هاست + ورود به مدیریت جوملاتون رو برام پیام خصوصی کنید در اولین فرصت بررسی خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام باتشکرازشما من منتظرم ببینم کاری ازدست طراح سایت برمیاد - نمادراگرفتم گه سایت رابه حالت اولیه برگردونم احتمال داره نماد راازمن بگیرن

لینک به ارسال

با سلام

اطلاعات ورود به کنترل پنل هاست + ورود به مدیریت جوملاتون رو برام پیام خصوصی کنید در اولین فرصت بررسی خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام قالب من morga دانستنش میتونه به شماکمک بکنه

لینک به ارسال

سلام این سایتhttp://sepahansang.comنماداعتماد سایتش رااینجوری گذاشته ماژولی هست درجوملا که من هم این کارراانجام بدم برای سایتم

لینک به ارسال

سلام این سایتhttp://sepahansang.comنماداعتماد سایتش رااینجوری گذاشته ماژولی هست درجوملا که من هم این کارراانجام بدم برای سایتم

با سلام

پاسخ این سوالتون میشه همونی که در پست شماره 3 خدمتتون عرض کردم

بهتره از موقعیتهای ثابت در یکی از 4 گوشه قالبتون استفاده کنید

اینکار رو روی هر قالبی میتونید انجام بدید که نیازمند نوشتن چند خط کدنویسی میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...