رفتن به مطلب
diba77

درخواست کامپوننت ifram

پست های پیشنهاد شده

اگه دوستان لطف کنند یه کامپوننتی که از ifram استفاده کنه را میخوام بهم معرفی کنید برای نشون دادن مدل های گوشی همراه میخوام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز

لطفا بیشتر توضیح بدید

دقیقا چه کاری میخواید انجام بدید سوال شما چندان واضح نیست

اگر منظورتون لود کردن یک سایت دیگه یا صفحه ای دیگه در یک ifram هست که در قسمت ماژولها جدید رو بزنید و لینک آور یا همون ifram رو انتخاب کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

میخوام یه چند تا پکیج گوشی معرفی کنم که تعدادشون زیاده

یه جور میخوام با iframe کنم که سایت قشنگتر بشه و لینک بشه به سایت اصلی گوشیها

لینک به ارسال

درست میگید اما من چون میخوام تو تعداد زیاد این کار رو انجام بدم که مجموعه بندی هم داشته باشه میخوام یه جور سازماندهی تر باشه

اگه یه کامپوننت بهم معرفی کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر بخواهید از iframe در سایت خود برای نشان دادن محتوای سایت دیگر استفاده کنید به مشکل بر می خورید چون اگر در محتوای سایت دیگر لینک باشد مشکلات زیادی در استفاده از iframe در سایت شما بوجود می آید .

توصیه می کنم مطالب را در سایت خود اضافه کنید و از iframe برای اینکار استفاده نکنید !

لینک به ارسال

در اين مورد افزونه هايي وجود دارد مانند افزونه زير و ميتوانيد امكانات آن را چك كنيد.

http://forum.joomina.ir/thread-2002.html

براي دسته بندي هم بايد در هنگام ساختن منوها دسته بندي كنيد و منو و زير منو بسازيد.

لینک به ارسال

ببينيد شما وقتي ميخواهيد مطلبي در سايت خود نمايش دهيد يا بايد اون مطلب رو ايجاد كنيد يا با iframe نمايش دهيد و يا با استفاده از خروجي سايت هاي ديگر به وسيله RSS‌‌ در سايت نمايش دهيد.حالا شما ميخواهيد با iframe اين كار رو انجام دهيد و خود جوملا اين امكان رو داره و براي دسته بندي هم اين مطالب در سايت شما نيست كه دسته بندي كنيد مثلا مجموعه و بخش ولي ميتونيد در زمان ايجاد منو اين كار را انجام دهيد.مثلا يك منو خالي ايجاد كنيد كه به جايي لينك نشه و اسمش رو بزاريد نوكيا و بعد زير منوهاي اونو با iframe لينك دهيد به مدل هاي گوشي كه دوست داريد.

ولي اين كار درستي نيست و اگر سايت اصلي تغييراتي تو سايتش بده تمام منوهايي كه ايجاد كرديد خراب ميشه.

حالا زيبايي اين كار به سايتي كه لينك ميديد و قالب سايت خودتون بستگي داره و اين افزونه اي كه من معرفي كردم اين قسمت رو كمي پيشرفته ميكنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...