رفتن به مطلب
sad

سایتم بعد از انتقال به هاست به هم ریخته

پست های پیشنهاد شده

سلام امروز سایتم رو انتقال دادم به هاست اما کل سایت به  هم ریخته اصلا قالب نداره وارد مدیریت جوملا هم نمیشه.اصلا خودتون ببینید

راستی یادم رفت بگم دوباره انتقال دادم ولی باز هم نشد.این سایت رو روی هاست ویندوز انتقال دادم فونت های فارسیش شد علامت سوال،الان هم که رو لینوکس انتقال دادم این طوری شد؟کسی میدونه ایراد از کجاست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در لوکال بازگردانی کنید ببینید باز هم مشکل پابرجا هست یا نه

اگر در لوکال هم مشکل پا بر جا باشه احتمال داره بک آپ تون مشکل داشته باشه

میتونید از آکیبا بک آپ هم استفاده کنید برای بک آپ گیری بصورت بسته نصبی

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

در لوکال بازگردانی کنید ببینید باز هم مشکل پابرجا هست یا نه

اگر در لوکال هم مشکل پا بر جا باشه احتمال داره بک آپ تون مشکل داشته باشه

میتونید از آکیبا بک آپ هم استفاده کنید برای بک آپ گیری بصورت بسته نصبی

موفق و پیروز باشید

یا حق

این کارو کردم،هیچ مشکلی نبود .تمامی قسمت هاش هم سالم کار میکرد به جز این که صفحه ی اصلی سایت که ماژول گلوبال نیوز روش بود خالی شده همین .

تازه فکر میکنم فقط فایل index.phpرو لود میکنه چون وارد قسمت مدیریت هم نمیشه واین صفحه میاد

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز سایت شما اصلا بالا نمیاد

من روی گفته جناب صفرعلی هم تاکید میکنم که از آکیبا بک آپ استفاده کنید مطمئنا هیچ مشکلی نخواهید داشت چون من همین امروز یه سایت رو از لوکال به هاست با آکیبا انتقال دادم و هیچ گونه مشکلی هم نداشتم

از آپلودشدن کامل بسته در هاست اطمینان حاصل کنید چون ممکنه درست آپلود نشده باشه یا سرعتتون پایین باشه که نتونسته درست آپلودکنه

ویرایش شده توسط mahdi1448

لینک به ارسال

دوست عزیز سایت شما اصلا بالا نمیاد

من روی گفته جناب صفرعلی هم تاکید میکنم که از آکیبا بک آپ استفاده کنید مطمئنا هیچ مشکلی نخواهید داشت چون من همین امروز یه سایت رو از لوکال به هاست با آکیبا انتقال دادم و هیچ گونه مشکلی هم نداشتم

از آپلودشدن کامل بسته در هاست اطمینان حاصل کنید چون ممکنه درست آپلود نشده باشه یا سرعتتون پایین باشه که نتونسته درست آپلودکنه

سلام من دوبار اپلود کردم  فایل هارو هم چک کردم کامل اپلود شده سرعتمم پایین نبوده که بد اپلود بشه ولی در عین حال با توجه به گفته ی شما دوستان عزیز اگر لینک مفیدی درباره ی اکیا بک اپ دارید بذارید چون من نمیدنوم دقیقا چیه.

لینک به ارسال

با سلام

آکیبا کامپوننتی است که در جوملا آن را نصب میکنید و بک آپی به صورت یک بسته نصبی بوسیله آن تهیه میکنید

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-security/backup/1606

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

آکیبا کامپوننتی است که در جوملا آن را نصب میکنید و بک آپی به صورت یک بسته نصبی بوسیله آن تهیه میکنید

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-security/backup/1606

موفق و پیروز باشید

یا حق

اکیبا رو دانلود ونصب کردم و بک اپ گرفتم منتقلش کردم به روت ولی موقعی مه ادرس سایتم رو میزنم این میادForbidden

You don't have permission to access /installation/index.html on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

وقتی هم تغییرش میدم به index.php همین خطارو میده فقط index .phpبا index.htmlعوض میشه

لینک به ارسال

سلام دوستان مشکلم تا حدودی حل شد

مشکل هم برای سطح دسترسی پوشه ها و فایل ها بود که چک نکردم خطای فربیدن بک اپ هم مال همین بود

با نرم افزار filezilla تمام فایل هارو به 644و پوشه هارو به 755 تغییر دادم درست شد.اما.....

الان.

موقعی که میرم قسمت مدیریت جوملام لاگین میشم ،وارد میشه اما منوهای سرپرستی نمیاد یعنی فقط هدر و فوتر مدیریت میاد.

عکسش رو ببینید.]

post-34667-0-80073900-1377489792_thumb.j

لینک به ارسال

با سلام

سطح دسترسیتون کامل هستش ؟ سطح دسترسی ماژولهای بخش ادمین را تغییر دادید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

سطح دسترسیتون کامل هستش ؟ سطح دسترسی ماژولهای بخش ادمین را تغییر دادید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

بله اقای صفر علی تغییر دادم.

یک باردیگه سایت رو اپلود کردم همه چی درست شد ولی بعد چند ساعت دوباره که خواستم برم توش همین جوری شد.چی کار کنم خواهشا سریع کمکم کنید دارم کلافه میشم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...