رفتن به مطلب
kavpar

بالا نیامدن سایت بعد از انتقال سرور

پست های پیشنهاد شده

قبل از انتقال سرور توسط میزبان  سایت من به خوبی کار میکرد اما بعد از انتقال سرور سایتم بالا نمیاد و این خطا رو میده :

Site error: the file /home/hgeywmnm/public_html/components/com_rsform/router.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

بعد ک به پشتیبانی میزبان اطلاع دادم پاسخ دان :oncube نصب است و خیلی سایت ها داره کار می کنه
ممکنه شما از نسخه crack استفاده کرده باشید برای encode کردن که ممکنه کار نکنه!

الان دقیقا باید چیکار کنم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

قبل از انتقال سرور توسط میزبان سایت من به خوبی کار میکرد اما بعد از انتقال سرور سایتم بالا نمیاد و این خطا رو میده :

Site error: the file /home/hgeywmnm/public_html/components/com_rsform/router.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

بعد ک به پشتیبانی میزبان اطلاع دادم پاسخ دان :oncube نصب است و خیلی سایت ها داره کار می کنه

ممکنه شما از نسخه crack استفاده کرده باشید برای encode کردن که ممکنه کار نکنه!

الان دقیقا باید چیکار کنم ؟

ممنون از همه اهالی جومیناا بابت راهنماایی هاتون :wub:  2 روزه پستم اینجا داره خاک میخوره کسی جواب نمیده :rolleyes:

----------------------------------------------------

ممنون از همه اهالی جومیناا بابت راهنماایی هاتون :wub:  2 روزه پستم اینجا داره خاک میخوره کسی جواب نمیده :rolleyes:

:blink: کسی جواب نمیده ؟ :rolleyes: 2 . جواب نداره ؟ :( 3 کسی بلد نیست ؟ :mellow: 4 مورد تحریم قرار گرفته ام؟ آیا ؟ :D

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پست ها ادغام شدند !

لینک به ارسال

سلام

این نسخه rsform را پاک کنید و یه نسخه ای که نیاز به ioncube نداره نصب کنید

اصولا اگه افزونه نال شده باشه و یا ایرانی هایی که فارسی سازی می کنند این را کد بندی میکنند

منم یه برنامه دیگه داشتم که کد شده بود یه نسخه دیگش را نصب کردم درست شد

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...