رفتن به مطلب
mehdi12345

مشکل در تغیر هسته جوملا بسته نصبی به جوملای جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان خوب جومینا
دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

من یه قالب از یه شرکت خارجی رو نصب کردم که بصورت بسته نصبی بود حالا
1. میخوام جوملای اون که انگلیسی هم هست رو به جوملای جومینا تغییر بدم چکار باید کنم؟

2.بعضی کامپوننت ها مثل کی 2 رو هم که روش نصبه و انگلیسی هستش رو میخوام با نسخه های فارسی و بهینه سازی شده تغییر بدم چکار باید کنم؟
با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای مورد اول در جومینــــــا بسته کامل جوملا 2.5.11 موجوده که بعد میتونید با استفاده از بسته بروزرسانی هم که قرار داده شده به نسخه 2.5.14 بروزرسانی کنید

اما شما الان هم جوملاتون لاتینه و هم اینکه نسخه دقیقش مشخص نکردید چند میباشد

در هر صورت شما میتوانید با استفاده از بسته های بروزرسانی که در سایت رسمی جوملا موجوده ، جوملاتون رو به آخرین نسخ بروزرسانی کنید

از لینک زیر بسته فارسی ساز را دانلود و سپس نصب کنید

http://extensions.joomla.org/extensions/languages/translations-for-joomla

حالا برای استفاده کامل از ترجمه ها و جوملای بهینه جومینــــــا کافیه در لوکال با استفاده از بسته هایی که در ابتدا به آنها اشاره کردم یک جوملا بدون نصب اطلاعات نمونه نصب کنید و پس از بروزرسانی آن ، کلیه پوشه ها و فایلها رو به غیر از فایل کانفیگ زیپ کنید و روی جوملایی که در هاست دارید اکسترکت کنید

برای مورد دوم هم فایل زبان فارسی تو خود سایت k2 هستش که میتونی از لینک زیر دانلود کنی

http://getk2.org/assets/translations/download.php?language=fa_IR

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...