رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

کی 2 افزونه بی نظیر مدیر مطلب در جوملا می باشد. در ورژن های اخیری که از k2 ارائه شده تاریخ شمسی به درستی نمایش داده نمی شود و به جای آن اعداد عجیب و غریبی نمایش داده می شود! در این قسمت روش کلی برای حل مشکل k2 فارسی ارائه میکنیم و در ورژن 2.6.1 به بعد شما میتوانید این افزونه قدرتمند را با تاریخ شمسی در جوملای خود استفاده نمایید.
توجه کنید که اگر در حال حاضر از کی 2 استفاده میکنید و مطالبی نیز در آن با تاریخ اشتباه ذخیره شده اند، این روش آنها را تصحیح نخواهد کرد و باید آنها را دستی تغییر دهید! بلکه از این به بعد مطالبی که ذخیره میکنید به درستی نمایش داده خواهند شد.

و اما کارهایی که باید انجام دهید:

اول برید به مسیر زیر و فایل مورد نظر رو باز کنید:

administrator-> language->fa-IR ->fa-IR.ini

سپس کد زیر را در انتهای این فایل اضافه نمایید:

DATE_FORMAT_LC5="Y/m/d H:i"

سپس به این مسیر برید:

administrator\components\com_k2\views\item

و فایل ضمیمه رو در این مسیر اکسنرکت کنید

کار تمام است، از این به بعد تاریخ باید به درستی در سیستم ذخیره شود.

اگر در این مورد مشکلی داشتید در این تاپیک بیان نمایید

موفق باشید

item.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کی 2 افزونه بی نظیر مدیر مطلب در جوملا می باشد. در ورژن های اخیری که از k2 ارائه شده تاریخ شمسی به درستی نمایش داده نمی شود و به جای آن اعداد عجیب و غریبی نمایش داده می شود! در این قسمت روش کلی برای حل مشکل k2 فارسی ارائه میکنیم و در ورژن 2.6.1 به بعد شما میتوانید این افزونه قدرتمند را با تاریخ شمسی در جوملای خود استفاده نمایید.

توجه کنید که اگر در حال حاضر از کی 2 استفاده میکنید و مطالبی نیز در آن با تاریخ اشتباه ذخیره شده اند، این روش آنها را تصحیح نخواهد کرد و باید آنها را دستی تغییر دهید! بلکه از این به بعد مطالبی که ذخیره میکنید به درستی نمایش داده خواهند شد.

سپس به این مسیر برید:

موفق باشید

با سلام و تشکر از راهکارتون ! من تغییرات رو اعمال کردم ! به ظاهر درست شد ! اما متاسفانه پست هایی که قبلا زده بودم دیگه باز نمی شه که ادیت کنم ! دلیلش چیه ؟‌ ؟‌:(

لینک به ارسال

با سلام

یکی از  راهکارها این هست ک ه از  طریق دیتا بیس تاریخ رو درست کنید تا باز بشه

یا حق

لینک به ارسال

سلام ممنون از راهنماییتون میخواستم بدونم بغیر از تغییر تاریخ راه دیگه هم هست ؟

منم یه همچین مشکلی دارم ولی نه اینجوری پستهای قبلی اصلا باز نمیشن

لینک به ارسال

سلام ممنون از راهنماییتون میخواستم بدونم بغیر از تغییر تاریخ راه دیگه هم هست ؟

منم یه همچین مشکلی دارم ولی نه اینجوری پستهای قبلی اصلا باز نمیشن

با سلام

اینکه مطلب رو پاک و دوباره ایجاد کنید :دی !

اعملا نه

یا حق

لینک به ارسال

سپس به این مسیر برید:

موفق باشید

آقا یکی فوری کمک کنه

من این مراحل رو انجام دادم اما وقتی میخوام مطلب ایجاد کنم تو مدیریت این ارور رو میده یکی کمک کنه

500 - یک خطا اتفاق افتاده است

نمایش کلاس یافت نشده [کلاس, فایل]: k2Viewitems, /home/playeron/public_html/administrator/components/com_k2/views/items/view.html.php

لینک به ارسال

درود بر شما

مطمئن هستید درست جایگزین کرده اید و اینکه کی2 شما نسخه گفته شده می باشد؟ زیرا این جور موقع ها احتمال خطا بالا می رود

با این حال یکبار آخرین نسخه k2 رو از سایت سازنده دانلود و نصب کنید

و فایل شمسی شده را جایگزین کنید و نتیجه را اعلام کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

مطمئن هستید درست جایگزین کرده اید و اینکه کی2 شما نسخه گفته شده می باشد؟ زیرا این جور موقع ها احتمال خطا بالا می رود

با این حال یکبار آخرین نسخه k2 رو از سایت سازنده دانلود و نصب کنید

و فایل شمسی شده را جایگزین کنید و نتیجه را اعلام کنید

امکانش هست تو پیغام خصوصی جواب بدین؟

لینک به ارسال

سلام

من این مشکل را در جوملا 3 دارم

از آخرین نسخه جوملا و

k2

استفاده میکنم

چطوری باید این مشکل را حل کنم؟

لینک به ارسال

سلام

برای نسخه جوملا 3 هنوز تست نشده، در همین تاپیک نسخه مربوط به جوملا 3 نیز قرار خواهد گرفت

لینک به ارسال

سلام،

من به جای فایل fa-IR.ini فایل هایی به صورت fa-IR.com_***.ini دارم که *** بجایش admin, banners, cache, categories , ...., serach دارم حال در کدامیک تغییر موردنظر (اضافه کردن جمله) را انجام دهم.

با سپاس- حمید

لینک به ارسال

آقا یه دنیا ممنون

ورژن 2.5 3 چی ؟   

این فارسی سازی تو 2.5 3 کاری نکرد که

یک سوال؟؟؟ ابن K2 چی کار میکنه فقط همون پنل مدیریت انگلیسیشه + چی| من اگر اسلاید شو بخوام باید چی کار کنم؟

لینک به ارسال

یه ماژول اسلاید شو نصب کنید

کار کی 2 اینه که مدیریت مطالبتون قوی تر میشه نظرات به مطالب اضافه میشه و... کلی امکانات بیشتر علاوه بر خود جوملا داره

لینک به ارسال

با سلام!

من تو جوملا 3 نصبش کردم ولی این خطارو میده باید چکارکنم؟

Fatal error: Class K2ViewItem cannot extend from interface JView in /home/samincom/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 16

لینک به ارسال

سپس به این مسیر برید:

موفق باشید

متاسفانه مشکل رفع نشد با این کار لطفا راهنمایی فرمائید

لینک به ارسال

سلام دوستان

بنده نیز در جوملا 3.3.6 همین مشکل را دارم

وبا پیغام زیر مواجه میشوم

Fatal error: Class K2ViewItem cannot extend from interface JView in /home/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 16

همان کارهایی که برای شمسی سازی جوملا 2.5 انجام میدادیم انجام دادم ولی با پیغام بالا مواجه هستم

ورژن کی2 2.6.9 است

لینک به ارسال

سلام دوستان

بنده نیز در جوملا 3.3.6 همین مشکل را دارم

وبا پیغام زیر مواجه میشوم

Fatal error: Class K2ViewItem cannot extend from interface JView in /home/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 16

همان کارهایی که برای شمسی سازی جوملا 2.5 انجام میدادیم انجام دادم ولی با پیغام بالا مواجه هستم

ورژن کی2 2.6.9 است

باسلام

دوست عزیز برای جوملا 3 نباید از این فایل استفاده میکردید

چون کلاس هاشون متفاوت هست

بهتره که فایل قبلیتون رو برگردونید

یاعلی

لینک به ارسال

سلام ببخشید مهندسین عزیز

این پیغاما به همین زمانو تاریخ مربوطه ؟ البته جوملا 3 هستش اخرین ورژن آپ شده

Strict Standards: Non-static method arasTime::getDateTimeByTimestamp() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home1/faraziri/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 152

Strict Standards: Non-static method arasTime::getDateTimeByTimestamp() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home1/faraziri/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 153

Strict Standards: Non-static method arasTime::getDateTimeByTimestamp() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home1/faraziri/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 154

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home1/faraziri/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/tmpl/default.php on line 36

قسمت تاریخ انتشار و شروع انتشار و پایان انتشار هم پیغام خطا داره به این شرح :

Strict Standards: Non-static method arasTime::arasTimeByDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home1/faraziri/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/tmpl/default.php on line 868
1392-03-04 00:00 شروع انتشار
Strict Standards: Non-static method arasTime::arasTimeByDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home1/faraziri/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/tmpl/default.php on line 906
1392-03-04 00:00 پایان انتشار
Strict Standards: Non-static method arasTime::arasTimeByDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home1/faraziri/public_html/administrator/components/com_k2/views/item/tmpl/default.php on line 947

عزیزان میشه بگین راهنمایی کنین که این ارور ها رو چگونه درست کنم ؟ برا مشتریمه ممنون

ویرایش شده توسط pesi

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...