رفتن به مطلب
sadeghj62

چگونه میتوان حالت سایت را از حالت وبلاگ خارج کرد و صفحه ها رابه شکل دلخواه در آورد

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید . من سایتی دارم که با جوملا 2.5 ساختم اما نوع منو های من از نوع مجموع وبلاگ هستش . و صفحه های سایت به شکل وبلاگ هستش باید چه کاری بکنم تا به حالت دلخواه در بیاد .

ممنون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

وارد تنظیمات منو و روی یکی از منو ها کلیک کرده » سمت راست در اولین فیلد می تونید روی "نوع منو" کلیک کنید و نوع آنرا تغیر بدید

لینک به ارسال

ممنون از جوابتون اما من منظورم این نبود . می خوام بدونم آیا نوع منویی وجود داره که بشه حالت وبلاگ تغییر کنه و به شکل دلخواه در آورد . اگر خود جوملا نداره آیا افزونه ای هست که این کار رو بکنه؟

لینک به ارسال

با سلام

بهتر بود کمی بیشتر توضیح میدادید که چه حالتی منظورتونه چون حالت دلخواه اسمش روش هست و هر حالتی میتونه باشه

به هر حال برای نمایش مطالب میتونید از منوهای پیشفرض جوملا هم استفاده کنید بصورت لیست مجموعه ها نمایش بدید یا اینکه با افزونه ای مثل گلوبال نیوز یا آیدانیوز مطلب رو بصورت سایتهای خبری نمایش بدید و یا از افزونه های ساخت دهی به مطلب نظیر K2 و ...

البته با تغییر در هسته جوملا نیز میتوانید حالت نمایش مطلب را تغییر بدید در اینصورت باید آشنایی نسبی با html و php و css داشته باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...