رفتن به مطلب
mohammadhosein

رفع مشکل منو

پست های پیشنهاد شده

سلام

دارم یه سایت طراحی میکنم که یه منو دارم(مثلا اسمش:فصل ها هست) که آیتم هاش در صفحه اصلی به این ترتیبند:

فصل یک

فصل دو

فصل سه

فصل چهار

فصل پنج

حالا میخوام مثلا وقتی فصل یک رو انتخاب کردم بره به صفحه فصل یک و آیتم ها این جوری شن:

فصل دو 

فصل چهار

فصل پنج

حالا من برای این کار رفتم:

مدیریت ماژول ها >> جدید >> وبعد منو رو انتخاب کردم

حالا در صفحه ای که باز شد 

در قسمت انتخای منو, منو مورد نظرم رو انتخاب کردم (منو فصل ها)

حالا مشکلم اینجا شروع میشه که وقتی سطح شروع رو 2 میذارم منو رو کلا نشون نمیده ولی وقتی یک میذازم منو رو نشون میده ولی با تمام آیتم هاش.

اگر روشی هست برای رفع این مشکل بی زحمت به منم بگید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یه مثال میزنم :

مثلا" فرض میکنیم اون منوی فصلها با همون 5 تا آیتم منو ساخته شده . حالا یه ماژول منو ایجاد میکنید و منوی فصلها رو برای اون قرار میدید و در قسمت تخصیص ماژول به منو هم منوهایی که میخواهید ماژول در آنجا نمایش داده بشه رو انتخاب میکنید مثل صفحه اصلی و ... نیازی به تغییر سطح زیرمنو نیست

اینبار از منوی منوها و سپس مدیریت منوها گزینه اضافه کردن منوی جدید را انتخاب میکنید مثلا" با نام فصلها 2

حالا وارد منوی فصلها شوید و آیتمهای منوی فصل دو - فصل چهار و فصل پنج را انتخاب کنید

در پایین همین قسمت گزینه کپی را انتخاب کنید و از لیست آبشاری در بخش منوی فصلها 2 ، گزینه اضافه کردن به این منو را انتخاب کنید و روی دکمه ادامه فرآیند کلیک کنید

حالا اگر وارد منوی فصلها 2 شوید میبینید که سه تا آیتم منو به این منو اضافه شده

حالا در مدیریت ماژولها یک ماژول منوی جدید ایجاد میکنید و منوی فصلها 2 را برای ان قرار میدهید و در قسمت تخصیص ماژول به منو فقط به منوی فصل یک و فصل سه تخصیص دهید

همین روال رو میتونید برای حالتهای مختلف ادامه بدید

البته اگر میخواستید فقط منوی فعال نشون داده نشه خیلی راحت با کمی کدنویسی در CSS میشد اینکار رو انجام داد ولی برای عدم نمایش بیش از یک منو باید به ترتیبی که شرح دادم انجام بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...