رفتن به مطلب
nasimesaba101

مشکل پیشوند در انتقال جدول خاص به جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من از فایل مطالبم که روی جوملا 1.5 بود بک گرفتم: jos_contsnt

حالا می خوام همین جدول رو وارد جوملا 2.5 کنم. اما هم پیشوندش رو باید عوض کنم (که نیاز به آموزش استید دارم)و هم نمیدونم دقیقا جدول مطالب در این بسته (تی لاین4) کجاست. چون جدول content رو که حذف کردم، بازم مطالب بالا میومد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

پیشوند را از طریق دیتابیس میتوانید تغییر دهید... منتهی اگر از جوملا 1.5 میخواهید بروید به جوملا 2.5 جهت عدم اختلال این کار را نکنید و از آموزش مهاجرت از جوملا1.5 به 2.5 تیم جومینا بهره ببرید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

پیشوند را از طریق دیتابیس میتوانید تغییر دهید... منتهی اگر از جوملا 1.5 میخواهید بروید به جوملا 2.5 جهت عدم اختلال این کار را نکنید و از آموزش مهاجرت از جوملا1.5 به 2.5 تیم جومینا بهره ببرید...

موفق باشید

آموزش رو خوندم و طبق دستورالت عمل کردم ولی مشکلاتی بوجود اومد که هرچی سرچ کردم نهایتا همه گفتند که قید این افزونه جی آپگرید رو بزن. مشکلات رو مطرح نمیکنم تا دوباره کاری نشه. اگه لطف کنید راه تغییر دستی پیشوندها رو بفرمائید ممنون میشم.

لینک به ارسال

با سلام
این راهش نیست ولی با این حال نحوه تغییر پیشوند تیبل ها را خدمتتون عرض می کنم

ابتدا یک بک آپ از دیتابیسی که می خواهید تغییرات رو اعمال کنید بگیرید
وارد دیتابیس مورد نظر شوید
وارد تیبل مورد نظر شوید
روی گزینه operations کلیک کنید
از قسمت table options در فیلد rename table to پیشوند را تغییر داده و به موارد دیگر کاری نداشته باشید و نهایتا روی گزینه go مربوط به بخش table options کلیک کنید

قبلش بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

این راهش نیست ولی با این حال نحوه تغییر پیشوند تیبل ها را خدمتتون عرض می کنم

ابتدا یک بک آپ از دیتابیسی که می خواهید تغییرات رو اعمال کنید بگیرید

وارد دیتابیس مورد نظر شوید

وارد تیبل مورد نظر شوید

روی گزینه operations کلیک کنید

از قسمت table options در فیلد rename table to پیشوند را تغییر داده و به موارد دیگر کاری نداشته باشید و نهایتا روی گزینه go مربوط به بخش table options کلیک کنید

قبلش بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

آخه بی تجربگی کردم، تنها چیزی که از سایت باقی گذاشتم، همین جدول content هست.

خواهش میکنم یه راهی بگید تا بتونم این جدول مهم رو به جوملای 2.5 خودم وارد کنم.واقعا لطف بزرگی می کنید

لینک به ارسال

با سلام

با این شرایط یک جوملا 1.5 نصب کنید و تیبل content را که دارید جایگزین تیبل content در جوملا 1.5 که نصب کردید کنید و بعد مهاجرت کنید به جوملا 2.5

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...