رفتن به مطلب
falconeyes

کد نمایش چند عکس در کنار هم

پست های پیشنهاد شده

سلام
میخواستم بدونم در

CSS

چطور میتونم مثلا برای هدر ماژولم اول از یک عکس مثلا

img1

در ابتدا استفاده کنم و بعد یک عکس دیگه رو مثلا

img2

رو بعدش بیآرم برای نمایش و بسط بدم؟

و بعدش بهمین صورت چطور میتونم برای پس زمینه سایت ابتدا یک تصویر رو برای
یک بار در ابتدا لود کنم و عکس بعدی رو در زیرش بصورت نا محدود تکرار کنم؟

و سوال دیگه و اینکه میتونم روی پس زمینه سایت از خاصیت گرادیانت استفاده کنم؟ و اگه آره آیا روی سرعت لود سایت تاثیر میذاره؟

ممنون

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

نقل قول : میخواستم بدونم درCSS چطور میتونم مثلا برای هدر ماژولم اول از یک عکس مثلا img1 در ابتدا استفاده کنم و بعد یک عکس دیگه رو مثلا img2 رو بعدش بیارم برای نمایش و بسط بدم؟

برای این منظور کافیست ابتدا تصویر وسط را تعریف کنید و سپس برای طرفین راست و چپ خاصیتهای after و before رو اضافه کنید و کدهاتون رو بنویسید

مثلا بصورت زیر

#myid {}
#myid:after {}
#myid:before {}

نقل قول : و بعدش به همین صورت چطور میتونم برای پس زمینه سایت ابتدا یک تصویر رو برای یک بار در ابتدا لود کنم و عکس بعدی رو در زیرش بصورت نا محدود تکرار کنم؟

برای این مورد کافیست تا از خاصیت background-repeat استفاده کنید و یکی از مقادیر no-repeat یا repeat یا repeat-x یا repeat-y استفاده کنید

نقل قول : و سوال دیگه و اینکه میتونم روی پس زمینه سایت از خاصیت گرادیانت استفاده کنم؟ و اگه آره آیا روی سرعت لود سایت تاثیر میذاره؟

بله میشه استفاده کرد و روی سرعت سایت هم به نسبت استفاده از تصاویر سرعت بهتری داره

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...