رفتن به مطلب
orache

چجوری پنل مدیریت رو فارسی کنم ؟؟ (فارسی وجود نداره )

پست های پیشنهاد شده

سلام بالاخره پس از قرن ها توسنتم هجوملا رو تو هاست لعنتیم اپلو کنم و نصب کردم حالا یک مشکل دیگه > وقتی میخام وارد پنل مدیریت شم میگه زبانت رو انتخاب کن و فقط 1 زبان وجود داه اونم انگلیسی میشه بگین چجوری میتونم زبان فارسی هم توش بریزم ؟؟ از کجا  ؟؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بسته فارسی ساز رو دریافت کرده و مثل یک افزونه نصب کنید

از بسته بروز رسانی جومینا هم می تونید استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

خیلی ببخشید میشه بگین دقیقا باید چیکار کنم چون من الان 1 ماهه با جوملا کار نکردم همون موقع هم 2 _ 3 روز کار کردم و امتحانا شروع شد گذاشتم کنار واقعا ببخشید میشه لینک دریافت افزونه و قدم به قدم نصبو بگین (هروقت حوصله داشتین )

ممنون

لینک به ارسال

درود

بسته بروز رسانی جوملا 2.5.11 رو از این لینک دریافت کرده و همانند یک افزونه نصب کنید بعد از آدرس منوی افزونه ها » مدیریت زبان » زبان سایت و زبان مدیریت را روی persian تنظیم کنید

لینک به ارسال

الان یک ماژول فارسی ساز مدیریت دانلود و نصب کردم ولی تو بخش مدیریت ماژول پیداش نمیکنم میشه بگین چجوری میشه پیدا کرد نه اسمش هست  و تعدادشونم زیاده اسم ماژول من هست fi-admin و fi-site ولی اصلا چنین چیزی وجود نداره !!!

لینک به ارسال

درود

دوست گلم لطفن کاری که گفته شده رو انجام دهید و نتیجه رو اعلام کنید

اگر این مشکل به هر دلیل نمی خواهید پیگیری کنید در تاپیک دیگر مشکل تان را پیگیر باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...