رفتن به مطلب
harimi

عدم انتشار مطلب جدید+ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، جوملا2.5 آخرین نسخه رو از سایت دانلود کردم همه جوره هم امتحان کردم ، اما مشکلم حل نشد

بعد از چند تا ارسال مطلب مثلا4 تا یا 5 تا، دیگه ارسال مطلب جدید میسر
نیست یعنی در هسته نشون میده که مطلبت منتشر شده اما در index  سایت نمیاره
و لود نمیشه ، بیشترم وقتی این مشکل پدیدار میشه که می خوایم دوباره یک مطلب رو ویرایش کنیم و یا از دکمه ی ادامه مطلب استفاده می کنم، تو فروم هم خیلی گشتم مشکل هایی که تقریبا مشابه مشکل من بود هم رو هم چک کردم ، وهم تو نت خیلی سرچ کردم ، اما چیزی دستگیرم نشد.

3 بار دانلود مجدد کردم جوملا رو

3بار آپلود رو هاستم و نصب کردم

و حتی گفتم شاید از باگ های مروگرهامه اون ها رو هم گرفتم ، نشد

دوباره ویندوز نصب کردم ، بازم نشد که نشد

اما کماکان مشکلم حل نشد، از مدیران عزیز خواهشمندم راهنمایی های لازم رو محبت کنند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان، جوملا2.5 آخرین نسخه رو از سایت دانلود کردم همه جوره هم امتحان کردم ، اما مشکلم حل نشد

بعد از چند تا ارسال مطلب مثلا4 تا یا 5 تا، دیگه ارسال مطلب جدید میسر

نیست یعنی در هسته نشون میده که مطلبت منتشر شده اما در index  سایت نمیاره

و لود نمیشه ، بیشترم وقتی این مشکل پدیدار میشه که می خوایم دوباره یک مطلب رو ویرایش کنیم و یا از دکمه ی ادامه مطلب استفاده می کنم، تو فروم هم خیلی گشتم مشکل هایی که تقریبا مشابه مشکل من بود هم رو هم چک کردم ، وهم تو نت خیلی سرچ کردم ، اما چیزی دستگیرم نشد.

3 بار دانلود مجدد کردم جوملا رو

3بار آپلود رو هاستم و نصب کردم

و حتی گفتم شاید از باگ های مروگرهامه اون ها رو هم گرفتم ، نشد

دوباره ویندوز نصب کردم ، بازم نشد که نشد

اما کماکان مشکلم حل نشد، از مدیران عزیز خواهشمندم راهنمایی های لازم رو محبت کنند

**در تنظیمات اصلی تنظیم ساعت رو روی tehran قرار دادم ، با امتحان دیگر در ویرایش مجدد مطلب تستی ادامه مطلب دار، بازم هم مشکل حل نشد!

لینک به ارسال

با سلام

موارد زیر را هم بررسی کنید :

درست بودن سطح دسترسی مطلب یا مجموعه و یا منو

تخصیص صحیح مطلب به مجموعه

بررسی تنظیمات منوی مربوطه به لحاظ تخصیص مجموعه یا مجموعه های صحیح به منو

اگر از منوی نمایش مطالب ویژه شده استفاده میکنید بررسی کنید که مطلب را هم در صورت لزوم ویژه کرده باشید و ...

اگر هم تمام این موارد درست باشد و خودتون زمان انتشار رو به تعویق نینداخته باشید و علامت انتشار به رنگ سبز نمایش داده نشه ممکنه اختلاف ساعت داشته باشه سرورتون

در اینصورت میبایست ادمین سرورتون تابع تاریخ رو براتون تنظیم کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

موارد زیر را هم بررسی کنید :

درست بودن سطح دسترسی مطلب یا مجموعه و یا منو

تخصیص صحیح مطلب به مجموعه

بررسی تنظیمات منوی مربوطه به لحاظ تخصیص مجموعه یا مجموعه های صحیح به منو

اگر از منوی نمایش مطالب ویژه شده استفاده میکنید بررسی کنید که مطلب را هم در صورت لزوم ویژه کرده باشید و ...

اگر هم تمام این موارد درست باشد و خودتون زمان انتشار رو به تعویق نینداخته باشید و علامت انتشار به رنگ سبز نمایش داده نشه ممکنه اختلاف ساعت داشته باشه سرورتون

در اینصورت میبایست ادمین سرورتون تابع تاریخ رو براتون تنظیم کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

**** سلام همه ی این موارد رو دوباره تست کردم درست بودند ، بازم  چون شما فرمودید مجدداً هم تست کردم جواب نداد

یعنی یک مطلب جدید اضافه کردم با ادامه مطلب ، تو دفعه اول میاد ، ولی به محض اینکه ویرایش مطلب رو می زنم و مطلب رو مجدد ویرایش می کنم و "ذخیره سازی و بستن " رو می زنم دیگه مطلب در سایت نمایش داده نمیشه و لی تو کنترل پنل نشون میده که همه چی درسته ، (علامت انتشار هم به رنگ سبز نمایش داده می شه ) ولی تو سایت نشون داده نمی شه، انگارهرگز  نباید یک مطلب رو که اضافه می کنی ویرایشش کنی وگرنه می پره

لینک به ارسال

درود

همه چی رو جواب دادید الا وقتی مطلب ارسال می کنید و بعد ویرایش می کنید به تاریخ ارتشار و یا ویرایش دقت کنید تغیر می کند یا خیر

لینک به ارسال

با سلام

من هم دقیقا همین مشکل را دارم. بعد از ویرایش هر مطلب، مطلب دیگه انگار نه انگار که وجود داره. در صورتی که دیتابیس را چک کردم، همه چی سر جاش هست.

لینک به ارسال

با سلام

مطلبتون رو در داخل سایتتون جستجو کنید ببینید پیدا میشه یا نه

اگر پیدا شد به احتمال قوی مشکل مربوط به تنظیمات مرتب سازی مطالبتون میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

مطلبتون رو در داخل سایتتون جستجو کنید ببینید پیدا میشه یا نه

اگر پیدا شد به احتمال قوی مشکل مربوط به تنظیمات مرتب سازی مطالبتون میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام و تشکر

به طور کلی مطلب یافت نمی شود. حتی در مجموعه ای که در آن قرار دارد. به نحوی مانند مطلب منتشر نشده است ، اما گزینه انتشار آن فعال است.

لینک به ارسال

با سلام

در صورت تمایل اطلاعات ورود به مدیریت جوملاتون + عنوان مطلبی که در سایت نمایش داده نمیشه رو برام پیام خصوصی کنید در اولین فرصت بررسی خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

در صورت تمایل اطلاعات ورود به مدیریت جوملاتون + عنوان مطلبی که در سایت نمایش داده نمیشه رو برام پیام خصوصی کنید در اولین فرصت بررسی خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام مجدد

با تشکر از توجهتون

جوملای هاست را از 2.5.11 به جدیدترین ورژن آپدیت کردم. البته نمی دونم ربطی داره یا نه. فعلا مشکل حل شده است. در صورت بروز مجدد مشکل مزاحم شما می شوم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...