رفتن به مطلب
petros

تخصیص فونت های متفاوت برای هر زبان سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

در قالب هایی که RTL شده اند فایلی وجود داره که مخصوص تنظیمات قالب برای زبان های راست چین شده اند. اگر سایت ما دو زبانه فارسی و انگلیسی باشه میشه با انجام تغییراتی تو این فایل و فایل اصلی css فونت رو برای هر کدام از این زبانها تخصیص داد. ولی مشکل زمانی بوجود میاد که هر دو زبان سایت راست چین شده اند. یعنی مثلا سایت بر پایه دو زبان فارسی و عربیه. برای تغییر دادن فونت برای هر زبان تو این جور موارد چیکار میشه کرد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

از @font-face در هر css مخصوص آن زبان استفاده کنید

اگر هر دو راستچین اند و از یک css بهره می برند می تونید فقط نکاتی که نیازه رو در css دیگری بنویسید مثل همین فونت و ...

لینک به ارسال

ممنونم از راهنماییتون.

اون css جدا که مثلا بخوام برای فونت زبان عربی سایت در نظر بگیرم چطوری باید تعریفش کنم؟ کجا باید تغریفش کنم؟ ببینید وقتی که زبان سایت RTL میشه قالب از فایل مخصوص RTL استفاده می کنه. حالا اینکه بر اساس تگ زبانی که اینجا عربیه چطور تو فایل RTL باید اون یکی css   رو فراخوانی کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...