رفتن به مطلب
shahabclick

لاگین برای دانلود

پست های پیشنهاد شده

دوستان من می خواهم یک login فرم داشته باشم با یک یوزر و پسورد خاص که به
مشتریان خاص بدم که آنها بتوانند با وارد کردن آنها وارد یک لینک دانلود
بشوند که به طور مثال لیست قیمت را بتوانند دانلود کنند ..

لطفا راهنمایی کنید چطور می شود این کار را کرد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یه راهش اینه که اجازه بدید کاربرانتون در سایتتون ثبت نام کنند ولی فعالسازی اکانتشون با خودتون (مدیر سایت) باشه که اینو تو تنظیمات قسمت مدیریت کاربران میتونید انجام بدید

قاعدتا" کاربر زمانیکه ثبت نام میکنه آدرس ایمیلش رو هم وارد میکنه . کافیه که شما یوزر و پسورد موردنظرتون رو برای کاربر ایمیل کنید و بعد همون یوزر و پسورد رو در اکانتی که کاربر ساخته ویرایش کنید و اکانتش رو فعال کنید

راه دوم هم تقریبا مثل راه اول هستش با این تفاوت که به جای اجازه ثبت نام به کاربر از طریق ثبت نام پیشفرض سایت از یک فرمساز استفاده کنید و اطلاعات لازم رو از کاربر دریافت کنید مثل آدرس ایمیل

من راه دوم رو پیشنهاد میکنم چون میتونید ثبت نام عمومی رو هم برای باقی کاربرانتون باز بگذارید و از راه دوم برای کاربران ویژه تون استفاده کنید

ضمن اینکه میبایست یک سطح دسترسی هم برای کاربران ویژه تون ایجاد کنید تا فقط اونها بتوانند به لینکتون دسترسی داشته باشند

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...