رفتن به مطلب
Mrhossein

تغییر محل عنوان صفحات در شکست صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند وقتی هست احساس میکنم توی جومینا دیگه به سوالات جواب تخصصی و کامل و درست و حسابی داده نمیشه. توی چند ماه گذشته هر سوالی رو توی جومینا پرسیدم جوابش رو توی انجمن های دیگه گرفتم. شاید بهتره مدیران جومینا یه فکری در این مورد بکنند.

اما سوال من:

در مقالات وقتی از شکست صفحه استفاده می کنم فهرست بلندی در بالای متن بوجود میاد که کاربر رو برای اسکرول مدام صفحه بعد از انتخاب هرعنوان به درد سر می اندازه. چطور میشه این فهرست عنوان صفحات رو به جای دیگه ای مثلا سمت راست مطلب منتقل کرد؟

با تشکر و قدردانی قبلی از راهنمایی شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

متوجه نمیشم میشه با عکس توضیح بدید و لینک سایت هم بذارید

42737866587369543084.jpg

99268517055055615599.jpg

به تصویر بالا دقت کنید:

هربار که هنگام درج مطلب از دکمه شکست صفحه برای صفحه بندی استفاده کنید عنوانی از شما سوال می شود که بصورت خودکاردر بالای متن مقاله جایی که در تصویر مشخص شده نمایش داده می شود و مقاله به تعداد این عناوین صفحه بندی می شود. حال اگر شما بخواهید حدود 30 عنوان را بطور مثال ایجاد کنید آن وقت تصور کنید که با هر بار انتخاب یک عنوان توسط کاربر چه مسافتی را باید بین فهرست و متن اصلی اسکرول کند ؟ ! 

حال من بدنبال راه حلی هستم تا این فهرست را که بطور خودکار ایجاد می شود از بالای مقاله حذف و درست در کنار مطلب قرار دهم . به گونه ای که متن و فهرست عناوین به موازات هم نمایش داده شوند . یعنی جایی که هم اکنون ماژول منو سمت راست قرار گرفته. 

لطفا راهنمایی کنید.

ممنون.

لینک به ارسال

با سلام

به قسمت مدیریت پلاگینها بروید و پلاگین Content - Pagebreak را ویرایش کنید

در تنظیمات این پلاگین گزینه ای هست به نام Presentation Style

این گزینه دارای سه مقدار میباشد که بطور پیشفرض روی مقدار Pages قرار دارد

شما میتوانید آنرا به یکی از دو مقدار دیگر Sliders و یا Tabs تغییر بدید

با توجه به اینکه عناوین زیادی را میخواهید نمایش دهید مقدار Sliders مناسب میباشد

یکی از مزایای این دو مقدار نسبت به مقدار پیشفرض اینست که بصورت Ajax عمل میکنند و صفحه تون رفرش نمیشه و کاربر برای مشاهده هر تب و یا هر اسلاید نیاز به اسکرول ندارد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...