رفتن به مطلب
poroje

اپدیت جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیز

من جوملا 2.5 شما رو نصب کردم اما الان داره نشون میده که هسته نیاز به بروزرسانی داره ایا اگه آپدیتش کنم مشکلی واسه سایت یا افزونه هام پیش نمیاد؟چیزی به هم نمیریزه؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

آپدیت جوملا مشکلی رو ایجاد نمیکنه به شرطی که برای جوملای فارسی شده از بسته بروزرسانی فارسی شده استفاده بشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام.من پیشنهاد میکنم که یک تاپیک با موضوعیت مشکلات یا موارد مربوط به نسخه های منتشر شده توسط جومینا باز کنید.

بنده سرچ کردم تو تالار ها و به این لینک هم برخوردم ولی جامع نیست.اگر امکانش باشه باز بشه ممنونم میشم

اما مشکلی بنده برخوردم در بروز رسانی های جوملا.بنده جوملای 2.5.11 جومینا رو نصب کردم و بعد از اون 2.5.11 به 2.5.14 رو نصب کردم.(اکسترکت نکردم)

زیبا و عالی.مرسی.

نکته اینه که هنگام بروز رسانی زبان فارسی در بخش install languages بعد از خالی کردن حافظه وقتی که find update رو میزنم میگه که 

Update: :Collection: Could not open http://joomina.ir/update/language/translationlist.xml

در صورتی که باید رو حساب ی لیستی از زبان های موجود مثل اسپانیایی و المانی و ایتالیلیی و ...... بیاره.

تو تصویر هم مشخصه 

نکته دوم اینه که ارور تنها وقتی بعد خالی کردن کش دکمهی فایدن اپدیت رو میزنم میاد و حتی بار دوم که دکمه رو میزنم نمیاد

post-23270-0-00458500-1381558183_thumb.p

لینک به ارسال

درود بر شما

در منوی سایت » مشخصات سیستم » اطلاعات php

ببینید گزینه allow_url_fopen روی ON قرار دارد یا روی OFF

باید روی on باشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...