رفتن به مطلب
connector

مشکل با xampp

پست های پیشنهاد شده

سلام
من مشکلی با زمپ پیدا کردم ممنون میشم راهنمایی کنید
من تازگیها نه local host و نه php my admin ام باز نمیشه، حتی ورژن 1.8 زمپ رو هم نصب کردم باز نشد در یک درایو دیگر نصب کردم باز هم نشد حتی یک نرم افزار جدید از اینترنت پیداکردم به نام Vertrigo_223 اون هم نشد
آپاچی و مای اسکیو ال هم در حالت استارت قرار دارند 
ممنون میشم راهنمایی کنید کارام لنگ مونده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگرروی سیستم تون فایروال نصبه غیرفعالش کنید

اسکایپ هم همینطور

سلام
ممنون از راهنمایی
من نسخه 1.7.3  رو نصب کردم کارهایی که گفتید رو هم انجام دادم
آپاچی ران میشه اما مای اس کیو ال ران نمیشه:(

لینک به ارسال

با سلام

پیشنهاد میکنم از ومپ 2.2 مطابق آموزش زیر استفاده کنید

http://forum.joomina.ir/topic/19482-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80/

قبل از نصب هر چی نرم افزار سرور مجازی تا کنون نصب کرده اید Uninstall کنید و بعد یکبار هم سیستمتون رو ریستارت کنید

موفق و پیروزباشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام 

من تازه شروع به کار با جوملا کردم

می خوام یه وبسایت درست کنم اما هیچ سابقه ای ندارم 

کتاب شما را دانلود کردم و نرم افزارهای گفته شده رو هم دانلود کردم 

داخل کتاب گفته شده که تمام فایلهای موجود در فولدر hddocs را دلیت کنید

من این کار را کردم اما هنوز هم وقتی می خوام وارد لوکال هاست بشم همان صفحه مربوط به اکزمپ باز میشه

و فعلا مرحله اموزش من همینجا بند مونده 

خیلی سریع به کمک شما نیازمندم

ممنون میشم از همکاری شما

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

آموزشی رو که قرار دادم بر این فرض میباشد که اگر از نسخه های ومپ مثل Wampserver2.0c یا نسخه های پایینتر استفاده میکنید و همچنین

چنانچه قصد داشته باشید تا علاوه بر استفاده از آخرین نسخه های جوملا از نسخه های پایینتر نیز بطور همزمان استفاده کنید با استفاده از یک نسخه

از ومپ و تنظیم کانفیگ مناسب برای آن ، بتوانید برای ابد از آن بدون هیچ مشکلی استفاده کنید

شما چنانچه از زمپ یا هر نرم افزار سرورمجازی متفرقه دیگری استفاده میکنید میبایست ابتدا از فایلها و دیتابیستون بک آپ تهیه کنید و سپس نرم افزار

را بطور کامل Uninstall کنید

کلا" نرم افزارهای سرورمجازی هیچگاه بطور کامل حذف نمیشن و پس از حذف میبایست باقی مانده فایلها و پوشه ها را بطور دستی و کامل حذف کنید

پس از حذف و قبل از نصب نرم افزار جدید مثل ومپ 2.2 میبایست ابتدا قبلش یکبار سیستمتون رو ریستارت کنید بعد نرم افزار رو نصب کنید

در ضمن داخل کتاب صحبتی از پوشه htdocs نشده . کلیه مباحث حول محور ومپ سرور میباشد

در ومپ سرور پوشه www معادل پوشه فوق میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...