رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

بنده به مدت بيست روز است كه طراحي يك سايت مدرسه رو شروع كردم و قبل از اين نيز تا به حال كار طراحي سايت رو انجام نداده بودم

و توي اين مدت هر كاري كردم كه كامپوننت مدرسه رو نصب كنم به هيچ طريقي نتونستم و توي تموم سايتها هم جستجو كردم ولي هنوز موفق به نصب اين كامپوننت نشدم

چه از طريق نصب از الحاقات جوملا و چه از طريق نصب از پوشه موفق نشدم و واقعا كلافه شدم

خواهش مي كنم دوستان به من كمك كنن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان

بنده به مدت بيست روز است كه طراحي يك سايت مدرسه رو شروع كردم و قبل از اين نيز تا به حال كار طراحي سايت رو انجام نداده بودم

و توي اين مدت هر كاري كردم كه كامپوننت مدرسه رو نصب كنم به هيچ طريقي نتونستم و توي تموم سايتها هم جستجو كردم ولي هنوز موفق به نصب اين كامپوننت نشدم

چه از طريق نصب از الحاقات جوملا و چه از طريق نصب از پوشه موفق نشدم و واقعا كلافه شدم

خواهش مي كنم دوستان به من كمك كنن

سلام دوست عزیز :

لطفا واضح تر مشکل خود را بیان کنید تا دوستان بیشتر بتوانند به شما کمک کنند . مشکلتان دقیقا چیست ؟

ممنون .

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوست عزيز

منظور من اينه كه اگه يكي از دوستان لطف كنن به من كمك كنن تا اين كامپوننت رو نصب كنم

چون به هيچ طريقي نتونستم كامپوننت مدرسه ساز رو نصب كنم

از طريق نصب افزونه هاي جوملا هرچه تلاش كردم موفق به نصب نشدم نه از طريق آپلود بسته فايل و نه از طريق نصب از پوشه و نه از طريق نصب از آدرس موفق به نصب نشدم

با تشكر از دوست عزيز

لینک به ارسال

اطلاعات ادمین سایت رو برای من از طریق پیام خصوصی ارسال کنید تا برایتان نصب کنم و برای کارکردن و تنظیمات هم ابتدا در انجمن جستجو کنید و اگر موجود نبود در انجمن طرح مشکلات مطرح کنید تا دوستان کمک کنند.

لینک به ارسال

سلام

اینکه می گید نصب نشد، یعنی چی؟

مطمئنا خطایی می ده!

ما وقع رو ترجیحا با عکس بزارید.

یاعلی

لینک به ارسال

آقا داخل پنل هاست خواستم تصاویر کامپوننت مدرسه جومینا رو تغییر بدم ( Open.png ) اما تو تو فایل این کامپوننت قسمت تصاویر نبود ! اینو باید حذف کنم و عکسارو قرار بم دوباره نصب کنم ؟ نمیشه از تو هاست اوکی کرد ؟

و عذر خواهی که تو این پست سوال کردم نخواستم بحث جدید ایجاد کنم که انجمن به هم ریخته نشه

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه تو هاست - کامپوننت مدرسه فقط این فایلارو دارم!!

front_tasks

front_view

front_views

joom-reports.class.php

joom-reports.common.php

joom-reports.php

لینک به ارسال

آقا اینکارو کردم بازم همونطرو هست و اینکه تو قسمت نمایش گزارش این ارور هست

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/golhayem/public_html/libraries/joomla/html/html/select.php on line 68

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/golhayem/public_html/libraries/joomla/html/html/select.php on line 68

چندبار حذف کردمو نصب ، کوکیا رو حذف کردم و ...

من فقط تو فایل admin_images قسمت باتن دوتا عکس اضافه کردم ، و تو قسمت front_views>front_views> get فایل report رو تصویر show_report و تصویر PrintReport رو اسم تصاویرش رو تغییر دادم ( اون 2 عکس جدید که گذاشتم ) دیگه کاری انجام ندادم !!

لینک به ارسال

بدون اون تغیرات هم اون ارور داده میشه !! شانس منه همیشه اینطور مشکلات میان سراغم یا کلا اشکال از جای دیگه هست رو نمیدونم :1:

لینک به ارسال

با سلام

این الحاق بارها تست شده وبه خوبی جواب داده! حالا شما در سیستمی که سفارش گرفتید چه کارهایی کردید نمی دونم...

پیشنهاد می کنم یا کمی صبر باشید تا دوستانی که قابل اطمینان هستند و فرصت دارند با شما هماهنگ کنند و براتون بررسی و درست کنند و یا شما بسته مدرسه جومینا رو دانلود و نصب کنید و بعد امکانات دیگری که نیاز دارید رو روش اعمال کنید...

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

لینک به ارسال

بله من حتی قبلا هم نصبش کردم و تا دو روز پیش این ارورهارو نداشت ! اما وقتی حذفش کردم که 2 تا عکس مورد نظرم رو بزارم این مشکل بوجود اومد !

حالا هر کدام از دوستان وقت داشتن لطف کند بهم پیام بدن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...