رفتن به مطلب
phoenix

گزینه های متا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

گزینه های متای یکی از منو های سایتم رو دیروز عوض کردم الان هرچی تغییرش میدم و ذخیره میکنم بازم داخل گوگل که سرچ میزنم٬ همون توضیحات و کلید واژه های قبلی رو نشون میده ٬اگه  راهنمایی کنید که مشکل از کجاست ممنون میشم :)  

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تغییرات مربوط به سئوی سایت مانند تگ ها، توضیحات و متاتگ ها پس از بازدید مجدد ربات گوگل از سایت شما اعمال می شوند که این پروسه ممکن است گاهی تا 1 هفته نیز بطول بیانجامد.. که البته از طریق گوگل وبمستر راههایی وجود دارد- میتوانید سرچ کنید

در ضمن پاک کردن کش جوملا پس از غیر فعالسازی پلاگین کش، و همچنین پاک کردن کش و کوکی مرورگرتان را فراموش نکنید

وقت خوش

لینک به ارسال

سلام

تغییرات مربوط به سئوی سایت مانند تگ ها، توضیحات و متاتگ ها پس از بازدید مجدد ربات گوگل از سایت شما اعمال می شوند که این پروسه ممکن است گاهی تا 1 هفته نیز بطول بیانجامد.. که البته از طریق گوگل وبمستر راههایی وجود دارد- میتوانید سرچ کنید

در ضمن پاک کردن کش جوملا پس از غیر فعالسازی پلاگین کش، و همچنین پاک کردن کش و کوکی مرورگرتان را فراموش نکنید

وقت خوش

ممنون از راهنماییتون٬

کش جوملا رو با clean cacheپاک کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

clean cache لینک مستقیمی هستش که کش برخی از قالبها رو پاکسازی میکنه

برای پاکسازی کش جوملا از منوی سایت گزینه تعمیرات را انتخاب کنید و اقدام به پاکسازی کش و کشهای منقضی شده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...