رفتن به مطلب
sina680631

انتقال سایت بر روی هاست جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، یه سوال  مهم داشتم لطفا اگه کسی تجربشو داشته کمک کنه لطفا. می خواستم بدونم اگر هاستی که جوملا روش نصب شده عوض بشه و من از دیتابیس بکاپ نداشته باشم و فقط فایل های سایت رو از اف تی پی برداشته باشم ، میشه سایت رو با همون فایل ها بالا اورد یا نه ؟

این راه به ذهنم رسیده که جوملا رو روی هاست جدید نصب کنم و بعد فایل هایی که دارم رو جایگزین فایل های ایجاد شده کنم و بعد هم configuration رو ویرایش کنم. این روش جواب میده یا نه ؟ و اگر جواب میده آیا همه چیز به حالت قبلی برمیگرده ؟ مطالبی که وارد جوملا شدن هم بر میگردن ؟

لطفا راهنمایی کنید ، مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیر

مطالب سایت شما بر روی دیتا بیس قرار می گیره شما برای اینکه کاملا سایت خود را منتقل نمایید نیاز به دیتا بیس سایت مبدا دارید و تنها داشتن فایلهای سایت کافی نیست

لینک به ارسال

خیر

مطالب سایت شما بر روی دیتا بیس قرار می گیره شما برای اینکه کاملا سایت خود را منتقل نمایید نیاز به دیتا بیس سایت مبدا دارید و تنها داشتن فایلهای سایت کافی نیست

اگه از دیتابیس بکاپ نگرفته باشم چی ؟ چی کار میشه کرد ؟

لینک به ارسال

درود

سایت شما بدون دیتابیس هیچ است. هیچ ارزشی ندارد

باید یک بک آپ داشته باشید وگرنه ...

لینک به ارسال

با سلام

اگر ادمین سرور قبلی تون هنوز بک آپی از سایتتون داشته باشه میتونید ازشون درخواست کنید بک آپ رو در اختیارتون قرار بدهند

در غیر اینصورت با توجه به اینکه خودتون هم بک آپی ندارید هیچ کاری نمیشه کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...