رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من کامپوننت سئو acesef رو نصب کردم و به قسمت تنظیماتش رفتم و یه سری تنظیمات رو اعمال کردم وقتی ذخیره یا تأیید رو میزنم این اخطار رو میده :

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'AceDatabase::showError failed. (Query was empty SQL=)' in /home/modafei/public_html/administrator/components/com_acesef/library/database.php:155Stack trace:#0 /home/modafei/public_html/administrator/components/com_acesef/library/database.php(47): AceDatabase->showError()#1 /home/modafei/public_html/administrator/components/com_acesef/models/config.php(246): AceDatabase->query(NULL)#2 /home/modafei/public_html/administrator/components/com_acesef/controllers/config.php(38): AcesefModelConfig->save()#3 /home/modafei/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php(236): AcesefControllerConfig->apply()#4 /home/modafei/public_html/administrator/components/com_acesef/acesef.php(33): JController->execute('apply')#5 /home/modafei/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php(162): require_once('/home/modafei/p...')#6 /home/modafei/public_html/administrator/includes/application.php(136): JComponentHelper->renderComponent('com_acesef' in /home/modafei/public_html/administrator/components/com_acesef/library/database.php on line 155

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان جومینایی

من این کامپوننت رو روی یک سایت نصب کردم هر صفحه ای رو تقاضا کنی ارور معروف 404 میاد مثلا صفحه ورود به نشانی www.mysite.com/user/login تغییر کرده که این آدرس و می زنی ارور 404 میاد البته من این کامپوننت رو در چند سایت دیگه نصب کرده چنین مشکلی نداشته ولی این یک دونه نمی دونم

مرسی

لینک به ارسال

سلام

مشکل میتونه از این موارد باشه:

فایل .htaccess مشکل داشته باشه

تنظیمات خود افرونه تنظیم نباشه

چک کلی و پاکسازی کش هم یادتون نره

تا دوستان دیگه چی بگن...

لینک به ارسال

چک کلی و پاک سازی کش رو انجام دادم درست نشد اما در مورد تنظیمات خود افزونه کدو قسمتش من فکر می کردم نصب کن و استفاده کن ،اینطوریه آخر بقیه سایتها که همین طور بود

در ضمن مشکل htaccess چطور حل میشه اگه از اون باشه

لینک به ارسال

منظورم تغییر نام

htaccess.txt

به

.htaccess

بود که فک کنم انجام دادید

تنظیمات خود افزونه هم به طور پیشفرض درسته ولی احتیاطا یه دوری بزن شاید ...!

اگه نشد یه بار حذف و دوباره نصب کنید.

(منتظر نظر بقیه هم باشید.)

یا حق

لینک به ارسال

داداش گلم صد در صد .htaccess است

چند بار پاک و نصب کردم حل نشده

لینک به ارسال

با سلام

سئو خود جوملا رو اگر فعال هست غیر فعال کنید...

از نصب کامل افزونه مطمئن هستید؟ (پوشه ها و فایلهاش رو در هاست بررسی کنید ببینید کامل هستن...)

تنظیمات این افزونه رو بررسی کنید (حداقل با اون سایتهای که فرمودید درش نصب کردید و مشکلی نداشته)

این احتمال هم هست که با افزونه ای که در حال حاضر در اون سایت دارید تداخل داشته باشه که باید بررسی کنید...

امیدوارم مشکلتون حل شه

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز سئو خود جوملا رو که اگر غیر قعال کنی این کامپوننت که کار نمی کنه!!!

در ضمن قبل از این که شما فرمودید من تنظیمات رو با سایتهای دیگه چک کردم تمام تنظیمات با هم یکی است زیرا همه تنظیمات پیش فرض است

با کدام افزونها احتمال دارد تداخل داشته باشد (من قبلا روی همین سایت سئو رو نصب کرده بودم هیچ مشکل نداشت بخاطر یک چیزی دوباره پاکش کردم

الان که نصب کردم این جوری شده !!!!

لینک به ارسال

افزونه هایی که بعد از حذف این الحاق روی سیستم نصب کردید رو بررسی کنید... (از پلاگین ها شروع کنید)

برای اطمینان با ادمین سرورتون هم تماس بگیرید شاید تنظیمی رو اعمال کرده باشند که باعث این خطا می شه...

موفق باشید

لینک به ارسال

خدا می دونه که چه چیزی نصب کردم چون میزان افزونهای اضافه شده خیلی زیاده پس باید کل سایتو دانلود کنم و روی لوکال چکش کنم ممنون که تا همینجا هم کمک کردید

لینک به ارسال

همانطور که در بالا عرض کردم قبل از این کار با ادمین سرورتون هم تماس بگیرید بد نیست...

امیدوارم مشکلتون حل شه

موفق باشید

لینک به ارسال

پس از بررسی فراوان :مشکل از کامپوننت و پلاگین تغییر صفحه ارور 404 جومینا بود فکر کنم سوتی دادم که چک نکرده بودم

در ضمن بعضی قسمتهای سایت قالبش می پره میشه کاری کرد

لینک به ارسال

در ضمن بعضی قسمتهای سایت قالبش می پره میشه کاری کرد

با سلام

منظورتون رو واضح تر بفرمائید!؟ عکسی یا لینکی از اون قسمت مورد نظر قرار دهید تا بهتر بشه راهنمایی کرد...

موفق باشید

لینک به ارسال

قالب تو بعضی از کامپوننت ها میپره مثلا در joomlagaleri و یا کامپوننت پیغام خصوصی که تازه ام ترجمه اش کردم بعضی قسمتها رو غیر فعال می کنه و یا در نسخه 1.5.12 اجازه ثبت نام نمی ده

خوب در قسمت اول و دوم با غیر فعال کردن acesef در صفحه مربوط به این کامپوننت ها مشکل بر طرف میشه ولی نمیدونم چطور میشه مشکل آخری یعنی ثبت نام رو در 1.5.12 بر طرف کرد (پیغام خطا شما اجازه دسترسی به این قسمت را ندارید باید وارد شوید!!!!!!!!!!!!!!!)

لینک به ارسال

حالا چرا 1.5.12 !!!!!!!!؟

سریعا به آخرین نسخه یعنی (1.5.22) بروز رسانی کنید و بعد اگر باز مشکل پابرجا بود همینجا پیگیری کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز من همیشه جزء اولین نفراتی هستم که جوملا رو بروز رسانی می کنم

آهان اشتباه شده

من منظورم این بود که وقتی acesef ورژن 1.5.12 را روی جوملا 1.5.22 نصب می کنم مشکل ثبت نام به وجود می یاد(در ضمن این مشکل در acesef 1.5.14 نیز وجود دارد)

البته من چک کردم زیاد با هم فرق ندارم ولی خلاصه اینها ورژن جدیدترند

لینک به ارسال

دوستان گلم

من مشکلی با این کامپوننت دارم که وقتی نصبش میکنم و تمامه کارهارو انجام میدم دیگه سایت بالا نمییاد و ارور 500 internal server error را دریافت میکنم!

من همه مراحل را طبق مراحلی که جومینا گفته انجام میدم و نمیدونم چرا اینجوری میشه!

اگر دوستان کمک کنند ممنون میشم...

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز این مشکل در اکثر موارد از طرف سرور هست ...

* قبلا تو فروم در مورد این ارور توضیح دادم سرچ کنید

یا حق

لینک به ارسال

من سئوی خود سایت رو غیر فعال کردم و افزونه کار کرد اما هنوز مشکل باز شدن لینک های فارسی رو داریم

اگه ممکنه یک نسخه از فایل .htaccess خود تون رو واسه دانلود بزارین تا تست کنیم

ممنون

لینک به ارسال

من یکی دوماه پیش این کامپوننت رو نصب کردم اما امروز اومدم گزینه هاش روبررسی کنم

دیدم داخل قسمت آدرس ها - sef لینک بعضی از موارد قرمز رنگ

چه طور درستشون کنم؟

داخل قسمت آدرس - ادرس خطا 404 هم کلی مورد هست اونا رو چه طور درست کنم؟

یک چیز دیگه هم هست که داخل این یک ماهه بازدید صفحه ارور 404ی که ساخته از 20000 هم رد شد یعنی واقعا این همه ارجاع اشتباه داشتم؟

با پرشدن کش و در نتیجه پر شدن فضای هاست چه کار کنم؟(از کجا میشه تنظیم کرد هر 6 ساعت خالیش کنه؟)

-===========-

تنها دلیلی که اینجا پرسیدم این هست که تاپیک جدید نزنم...

لینک به ارسال

من سئوی خود سایت رو غیر فعال کردم و افزونه کار کرد اما هنوز مشکل باز شدن لینک های فارسی رو داریم

ممنون

کسی نیست جواب این بابا را بده

من هم این مشکل را دارم

تمام 10 تاپیک را که موضوع acesef داشت خواندم

ولی تمام راه حل ها ناکارآمد بود

امید وارم کسی پیدا بشه و جواب درست ارائه بده

ممنون

راه حل را یافتمبرو به آدرسadministrator/index.php?option=com_acesef&controller=config&task=edit[/size][/font]یا اینکه برو تو تنظیمات کامپوننت. صفحه آدرس ها . بخش زبان . UTF-8 را فعال کن به همین سادگی[/size][/font]

لینک به ارسال

ممنون

کسی نیست جواب این بابا را بده

من هم این مشکل را دارم

تمام 10 تاپیک را که موضوع acesef داشت خواندم

ولی تمام راه حل ها ناکارآمد بود

امید وارم کسی پیدا بشه و جواب درست ارائه بده

ممنون

راه حل را یافتمبرو به آدرسadministrator/index.php?option=com_acesef&controller=config&task=editیا اینکه برو تو تنظیمات کامپوننت. صفحه آدرس ها . بخش زبان . UTF-8 را فعال کن به همین سادگی

این کارو هم کردم درست نشد مشکل لطفا راه حلی دیگری بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...