رفتن به مطلب
bartar

مشكل در كامپوننت فرم ساز smartformer v2.04

پست های پیشنهاد شده

من كامپوننت فرم ساز اسمارت فرم كه جومينا فارسيش كرده رو دانلود و نصب كردم ولي بعد از اينكه يه فرم طراحي كردم و ذخيره كرده و خواستم دوباره برم داخل تنظيماتش ديدم همه متن هايي كه نوشته بودم علامت سوالي شدن. 17.gifكسي مي تونه كمكم كنه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

رو کجا نصب کردید؟ رو لوکال نصب کردید؟باید ببینید که پایگاه داده شده UTF-8 رو ساپورت میکنه؟

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

روی هاست نصب شده. پایگاه داده utf-8 رو پشتیبانی می کنه. غیر از این چند تا ماژول و کامپوننت فارسی دیگه هم داریم.

www.5241026.com

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی

به انجمن جومینا خوش آمدید

بعد از نصب این افزونه باید به phpmyadmin بروید و بعد وارد بانک اطلاعاتی که مربوط به سیستم جوملا هست بشید و جداولی که مربوط به این فرم ساز هستند رو از latin به utf8 تغییر دهید...

قبل از کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست بزرگوار

حسب امر حضرتعالی 3 جدول مربوطه از utf8-general به utf-persian تغییر داده شده اما نتیجه ای نداشت . لطفا بیشتر توضیح دهید ممنون خواهم شد

لینک به ارسال

با سلام

شما باید جداول مورد نظر رو به utf8_general_ci تغییر دهید...

دقت داشته باشید وقتی زبان جداول مورد نظر رو از طریق Operations تغییر دادید در همون منوهایی که در بالا هست روی Structure کلیک کنید باز یکسری گزینه مروبط به اون جدول هست که مربوط به زبان می شه و اونها رو هم باید utf8_general_ci کنید...

این نکته رو هم در نظر داشته باشید که بعد از این تغییرات فرم قبلیتون به همون صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هست و در واقع باید فرم جدید ایجاد کنید...

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

پیروز باشید

لینک به ارسال

اگر مواردی که عرض کردم رو درست و کامل انجام داده باشید قطعا مشکل حل می شه مگر اینکه مشکل از جانب هاستتون باشه که باید با ادمین سرورتون تماس بگیرید...

اگر مایل بودید قبلا از اینکه با ادمین سرورتون تماس بگیرید اطلاعات هاست و ادمین + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم...

پیروز باشید

لینک به ارسال

بررسی شد

مشکلی نیست... (مشکل از همون یونیکد بوده که حالا با تغییراتی که دادید [utf8_general_ci] حل شده...

پیروز باشید

لینک به ارسال

متاسفانه هنوز مشکل باقیه و قتی خروجی از فرم می گیری هنوز کاراکترهای فارسی بصورت علامت ؟؟؟ هستش

لینک به ارسال

دوست عزیز من این فرم ساز را در دو نسخه ترجمه کردم

نسخه ای که الان در اختیار شما هست زبان فارسی شده و سی اس اس تا حدودی بهینه شده

ولی نسخه دومی که ترجمه کردم خروجی و یونیکد هم برطرف شده که در روزهای آینده قرار می دم

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

با یه ترفند دیگه ای هم میشه این مشکل رو برطرف کرد . که به نظر بنده ی (حقیر) بهترین و ساده ترین و کاربردیترین روش برای حل این مشکل همین ترفنده .!

----------------

شما فایل زیر رو داخل ریشه ( یا روت یا فولدر public_html ) هاستتون آپ میکنید و از حالت زیپ خارج میکنید . سپس فایل Resolve Qustion Mark.php باز میکنید . در تگهای ابتدایی ( خطوط 3و4 ) اطاعات هاست خودتون رو وارد میکنید ( عباراتی که بصورت بولد مشخص شده اند .) . این تگها : // your connection mysql_connect("host","user","pass"); mysql_select_db("DbName"); و بعد سیو میکنید . حالا دیگه مشکلی ندارید و تمامی علامت سوالها خود به خود برطرف میشه ..

دانلود فایل از روی سرور جومینا

لینک منبع ترفند :

حل مشکل علامت سوال در چند ثانیه ( بطور کاملا اساسی )

موفق وسربلند وپایدار باشید

یا حق

---------------

حجت مردانه زاده

دوستان عزیز شرمنده مثل اینکه لینک رو نذاشتم .(سهواً)

عذر میخوام .

لینک دانلود فایل از سرور جومینا :

http://dl.joomina.ir/file.php?file=71f60d6bec6643a4d6767a0391697b4a

:toyou:موفق وسربلند وپایدار باشید:toyou:[/align][align=CENTER]یا حق

:toyou:موفق وسربلند وپایدار باشید:toyou:[/align][align=CENTER]

لینک به ارسال

سلام

من یک مشکل دیگه با این کامپوننت دارم

من بخش آپلودش رو فعال می کنم و هیچ قیدی هم براش قرار ندادم ولی در عمل هیچ فرمتی رو قبول نمی کنه:

لطفا یک نگاهی بیاندازد:

http://emamhadi.org/index.php?option=com_forme&Itemid=0&fid=1

لینک به ارسال

در این کامپوونت بعد از اینکه منو مربوطش رو ساختم و فرم آیدی هم براش تعریف کردم ( 3 بود ) از تو سایت موقع ورود به اون صفحه این خطا داده میشه:

The form you request is not available now.Please try again later

چرا؟

لینک به ارسال

این مشکلو حل کردم :D

ولی :

چطوری بتونم فایل آپلود کنم ؟ ایتمشو انتخاب کردم. داخل فرم که نشون میده و فایل رو انتخاب میکنم هی میگه کد کپچا اشتباه هست. یا اینکه اگه برا کپتچا گیر نده قسمت مربوط به فرم سفید میشه و هیچ اطلاعاتی تو خو مدیریت فرم ذخیره نشده!!

لینک به ارسال

سلام

من smartformer gold رو تست کردم خیلی کارآمدتر و بهتر از نسخه رایگان قبلی هستش اما اون هم توی اکپورت دیتا به CSV علامت سوال می فرسته .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...