رفتن به مطلب
momaabd

مشکل با ترجمه جستجوي هوشمند

پست های پیشنهاد شده

سلام

توي سايت موقعي که جستجو ميشه و وارد صفحه نتايج ميشه يه قسمتي ترجمه نشده و انگليسي نوشته ميشه مثل:

Here are a few examples of how you can use the search feature:

Entering this and that into the search form will return results containing both "this" and "that".

Entering this not that into the search form will return results containing "this" and not "that".

Entering this or that into the search form will return results containing either "this" or "that".

Entering "this and that" (with quotes) into the search form will return results containing the exact phrase "this and that".

Search results can also be filtered using a variety of criteria. Select one or more filters below to get started

خوب اينها رو دوست دارم فارسي نشون بده البته بازم هست.

من رفتم و ديدم توي ترجمه جوملا اين کامپوننت ترجمه شده ولي نشون داده نميشه.ولي اگه شما زبان اصلي که انگليسي هست رو دستکاري کني نشون ميده مثلا يه قسمتي رو ترجمه کني البته توي همون فايل en-GB.com_finder.ini من حتي کل محتواي فايل fa-IR.com_finder.ini رو کپي کردم و به فايل زبان انگليسي انتقال دادم ولي نتيجه اين شد:

COM_FINDER_ADVANCED_TIPS

• COM_FINDER_FILTER_BRANCH_LABEL

حالا بايد چه کار کنم؟

راستي من اول جوملاي جهاني رو نصب کردم و زبان فارسي رو روش اضافه کردم. نسخه جوملا هم 2.5.8 هست.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ابتدا از فایلهاتون بک آپ تهیه کنید و سپس بسته کامل جوملا 2.5.8 تیم جومینــــــا را روی جوملای فعلی اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا پوشه Installation را حذف کنید

اگر باز هم مشکل برطرف نشد در همین تاپیک پیگیر باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام

من فايل زبان جستجوي پيشرفته يعني fa-IR.com_finder.ini رو از ترجمه گروه جومينا کپي کردم و جايگزين قبلي کردم درست شد.

از همينجا از گروه جومينا به خاطر زحماتشون تشکر ميکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...