رفتن به مطلب
samiey

اتصال کامپوننت هاستینگ به whm

پست های پیشنهاد شده

کسی در مورد چگونگی اتصال کامپوننت هاستینگ به whm و مخصوصا به جستجوی دامین اطلاع داره؟

در کامپوننت هاستینگ فارسی شده چگونه می توان دو صفر جلوی دلار را برداشت مثلا 200.00 $ بشه 200$ یا 200 تومان

نه 200.00 تومان

کسی الحاق جستجوی دامین داره؟ فارسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسکریپت whm فکر میکنم فارسی شدش موجود هست و اکثر هاستینگ ها دارن استفاده میکنند و در مورد اتصالش فکر نمیکنم مقدور باشه چون اون یه اسکریپت جداگانه است.

در مورد تغییر نمایش قیمت ها من تست نکردم و منتظر باشید تا دوستان پاسخ بدهند ولی در کل تمام افزونه ها اینگونه دارای تنظیمات ارز نیز هستند.

ولی اگر میخواهید هاستینگ داشته باشید بهتر است از اسکریپت whm که کلا مخصوص این کار است استفاده کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز معموملاً whm برای ثبت دامنه نیست بلکه برای مدیریت اکانت هاسته

whm رو شما نمی تونید با جوملا و کامپونت هاست پیوند بزنید برای ثبت دامنه و ایجاد اکانت بصورت اتوماتیک و ارسال صورتحساب و توضیحات معمولا از whmcs استفاده می کنند.

برای برداشتن $ فکر کنم باید بری قسمت تنظیمات اصلیش

لینک به ارسال

دوستان عزیز

یک افزونه وجود داره که مدیرت این اسکریپت را می تونید از جوملا انجام بدید. ولی تا حالا من خودم باهاش کار نکردم.

البته این افزونه هم تجاری هست

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون جناب آقای ستار رضايي

شما فرمودین :

یک افزونه وجود داره که مدیرت این اسکریپت را می تونید از جوملا انجام بدید. ولی تا حالا من خودم باهاش کار نکردم.

میشه این افزونه را معرفی کنید و توضیحاتی راجبش بدید - اگر مناسب باشه من میخرم چون خیلی به کارم میاد

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

لينك زير را مشاهده كنيد ببينيد افزونه اي مناسب كار شما هست.چند نمونه رايگان موجود است!

http://extensions.joomla.org/search?q=whmcs+

اين لينك هم چك كنيد چون در لينك بالا معرفي نشده

http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/e-commerce-bridges/4017

من تست نكردم و امكاناتش رو خودتون چك كنيد

لینک به ارسال

دوستان ما یک WHM داریم و یک WHMCS

کاربرد WHM برای راحتی کار با هاستینگ هست چون کار با Cpanel سخت تراست و در عوض با WHM خیلی راحت تر می توان هاست را پکیج کرد و به فروش رساند .

اما WHM فقط برای مدیر هاست قابل دسترس است . حالا کاربری که می خواهد فضا و دامنه ثبت کند چه کار باید کند ؟

WHMCS یک اسکریپت جداگانه است که خدمات پشتیبانی را انجام می دهد. این اسکریپت به مدیر این امکان را می دهد تا پکیج هایی که توسط WHM تولید کرده را با WHMCS در اختیار کاربر گذاشته و به فروش برساند .

یکسری ماژول ( پرداخت بانکی ، پرداخت زرین پال ، ثبت دامنه ، ثبت دامنه IR ، سبد خرید و . . . ) روی WHMCS می توان نصب کرد . که نیاز به کامپوننت جوملا وجود ندارد خودش این قابلیت ها را دارست . و بعضی از آنها تجاری و بعضی رایگان است .

اما خود WHMCS با زبان اصلی و به صورت تجاری ارائه می شود . نسخه های نال شده آن معمولاً قابلیت اتصال به بانک و زرین پال را ندارند و یا اگر داشته باشند این کار به دشواری انجام می شود .

فارسی سازی WHMCS انجام شده . فارسی سازی آن دو قسمت دارد . فارسی سازی کاربری ، فارسی سازی مدیریت ، فارسی سازی قسمت کاربری آن رایگان منتشر شده ولی فارسی سازی قسمت مدیریت که شامل فارسی سازی منوها ، قالب های ایمیل ، قالب های پرداخت و فرم های PDF است ( و شامل 3500 خط ترجمه است ) توسط یکی از هاستینگ ها به قیمت 20000 تومان به فروش می رسد که با جستجو در انجمن وب هاستینگ تالک می توانید آن را پیدا کنید .

در زمینه خرید و پشتیبانی هاست به نظر من تنها گزینه مناسب همان WHMCS است که کلیه امکانات پشتیبانی ، ثبت نام هاست و دامنه ، تیکت گذاری ، بخش آموزش و ... را یکجا دارا است .

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون دوستان

همونطور که جناب tick عرض کردن whmcs یک سیستم به تمام معنا هست - قبلا باهاش کار کردم و قصد دارم مجددا از همین سیستم استفاده کنم

آیا افزونه ای هست که بشه با اون whmcs را به جوملا نصب کرد وجود داره ؟

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

در لينك هايي كه در بالا معرفي كردم نگاه كنيد بله موجود است كه البته بيشتر تجاري هستند ولي رايگان هم پيدا ميشه.

لینک به ارسال

سلام و درود

اکثر ماژل های جستجسجوی دامنه در قسمت پارامتر ها یک لینک برای فروش دامنه میخواد که میتونی شما این لینک را whm قرای دهید.

در مورد کامپوننت هاستینگ هم من روش کار میکنم اگر موفق شدم تو انجمن قرار میدم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...