رفتن به مطلب
رضوان

حذف آیکون پیش فرض از یک گزینه

پست های پیشنهاد شده

با سلام.من روی یکی از زیر منوهای سایتم پیش فرض بودنو روی حالت بلی قرار دادم و وقتی میخوام از این حالت خارجش کنم این ارور رو میده:ذخیره ناموفق با این ایرادها: حداقل یک منو باید به صورت پیش فرض انتخاب شود!!!

در صورتیکه قبل از اینکه اینکارو بکنم هیچ کدوم از زیر منوهام پیش فرض نبود....

لطفا راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

در اول خودش اولین منو ایجاد شده را پیش فرض در نظر میگیره. ولی وقتی پیش فرض قرار بدهید دیگه نمیشه هیچ کدوم را پیش فرض قرار نداد

لینک به ارسال

درود بر شما

در اول خودش اولین منو ایجاد شده را پیش فرض در نظر میگیره. ولی وقتی پیش فرض قرار بدهید دیگه نمیشه هیچ کدوم را پیش فرض قرار نداد

باتشکر از راهنماییتون.

یه مشکل دیگه هم هست.یه ماژول از نوع منو ساختم و داخل موقعیت تاپ از ماژول ها قرارش دادم حالا نمیدونم چه تغغیری ایجاد کردم که موقعیت منو مورد نظرم حذف شده و دیگه نمیتونم ماژول مورد نظرمو ویرایش کنم لطفا بگید چطور میتونم این موقعیتو برگردونم

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

منوی سایت -> بررسی سراسری

حذف کش و کشهای منقضی شده جوملا

البته بستگی به نوع تغییراتتون داره

موقعیت به خودی خود حذف نمیشه ، مگر اینکه قالب دیگری را پیشفرض قرار داده باشید که در اینصورت علاوه بر تغییر موقعیتها ، نام موقعیتها نیز ممکن است تغییر کنند که میبایست ماژولهاتون رو مطابق موقعیتهای قالب جدیدتون تنظیم کنید

اگر هم در کدهای قالب تغییرات دادید که در این مورد بیشتر توضیح بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

منوی سایت -> بررسی سراسری

حذف کش و کشهای منقضی شده جوملا

البته بستگی به نوع تغییراتتون داره

موقعیت به خودی خود حذف نمیشه ، مگر اینکه قالب دیگری را پیشفرض قرار داده باشید که در اینصورت علاوه بر تغییر موقعیتها ، نام موقعیتها نیز ممکن است تغییر کنند که میبایست ماژولهاتون رو مطابق موقعیتهای قالب جدیدتون تنظیم کنید

اگر هم در کدهای قالب تغییرات دادید که در این مورد بیشتر توضیح بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

بله ممنونم با همون بررسی سراسری مشکلم حل شد :shy:

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۱/۱۰/۱۱ at 08:09 , علی موذنی گفت:

درود بر شما

سلام. منم همین مشکلو دارم. اشتباهی یه منوی دیگه رو پیش فرض کردم الان که میخوام منوی صفحه اصلی رو پیش فرض کنم همین ایراد رو میگیره.منوی اشتباهی نه حذف میشه نه از انتشار خارج میشه و نه از پیش فرض خارج میشه. چه کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...