رفتن به مطلب
Mrhossein

مشکل در انتقال سایت از لوکال به هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من توسط akeeba یک بسته نصبی آماده کردم و فایلش رو توسط Akeeba eXtract Wizard از حالت فشرده خارج و به zip تبدیل کردم

بعد همون بسته رو روی لوکال نصب کردن تا مطمئن بشم کار میکنه. بعدشم به هاست اصلی منتقل کردم. حالا وقتی به آدرس میرم تا بسته رو نصب کنم سرور هاست پیغام 404 میده. امتحان کردم قبل از آپلود این آدرس هیچ مشکلی نداشت. خودتون میتونید ببینید : saffat.qsaffat.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما برای این آدرسی که نوشتید ساب دامین ایجاد کردید؟!!!

وقتی اون خطا رو نمایش میده لطفا به آدرس سایتتون نگاهی بندازید!!!

یا علی

لینک به ارسال

شما برای این آدرسی که نوشتید ساب دامین ایجاد کردید؟!!!

وقتی اون خطا رو نمایش میده لطفا به آدرس سایتتون نگاهی بندازید!!!

یا علی

سلام.

خیلی ممنون اما من دقیقا متوجه نشدم مشکل کجاست. بله من خود بسته آسان نصب جومینا رو قبلا روی ساب دامین نصب کردم و استفاده کردم. حالا هم قصد داشتم به صورت آزمایشی سایتی که روی لوکال نصب کردم رو منتقل کنم و با سرور تست کنم. طبیعی هست که سایت تست رو نمیتونم روی دامنه اصلی بارگذاری کنم.

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

در تنظیمات آکیبا نوع فرمت را روی zip قرار دهید و مجدد بک آپ گرفته و بک آپ جدید رو منتقل کنید به هاست و نصب کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...