رفتن به مطلب
mhdghavam

مشکل در استفاده از ماژول mod_simple_mp3_player

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من ماژول

[align=right]mod_simple_mp3_player

[/align]

رو از لینک زیر دانلود کردم و بعد از نصب اونو فعال کردم و فایل و فولدر رو هم مشخص کردم ماژول رو نشون میده اما فایل صوتی رو پخش نمی کنه چی کار کنم؟

http://forum.joomina.ir/showthread.php?tid=1897

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این افزونه اولا" نیاز به فلش پلیر داره که میبایست حتما" روی سیستمتون نصب باشه

دوم اینکه در تنظیمات این افزونه به دو روش میتونید فایلها رو معرفی کنید و میبایست حتما" یکی را انتخاب کنید

اگر گزینه Use a Playlist را رو بله قرار داده اید میبایست در فیلد Playlist Path and File مسیر فایل txt را وارد کنید . میتونید از آدرس همون لینک پایینیش استفاده کنید و فایل رو ادیت کنید . داخل فایل نمونه هایی توضیح داده شده است که میتوانید به همان طریق موارد موردنظرتون رو اضافه کنید

اما اگر گزینه Use a Playlist را روی خیر قرار دهید در اینصورت میبایست فیلدهای زیر متن قرمز رنگ رو تکمیل کنید

سایر گزینه ها هم نیاز به توضیح خاصی ندارند هر چند راجع به تمام گزینه ها در قسمت توضیحات ماژول همه چیز بطور کامل شرح داده شده است

اگر موارد فوق را به درستی انجام دهید مشکلی نخواهید داشت

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

درود بر شما

ابتدا بصورت پیش فرض تنظیم شده که در ریشه جوملا یک پوشه mp3 دارید که باید دستی اضافه کنید

سپس چند تا فایل ما درون آن می ریزیم مثلاً به نام audio 1-4

الان باید در ماژول در بخش Single File Mode - recommended for max. 2 MP3 Files و در قسمت MP3 File(s) اسم ٱنها را درج کنیم بدین صورت:

audio1.mp3|audio2.mp3|audio3.mp3|audio4.mp3

حالا ذخیره می کنیم.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...