رفتن به مطلب
probing_online

مشکل با ماژول نمایش خطی تصاویر جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با ماژول نمایش خطی تصاویر جوملا مشکل دارم .

بعد از نصبش بعضی از افزونه ها به هم میریزن و خودش هم درست کار نمی کنه .

با این تاپیک : http://forum.joomina.ir/thread-2452.html متوجه شدم مشکل از تداخل jqury هستش .

افزونه رو دانلود کردم . اما نمی دونم jqury خود افزونه ها رو از کجا باید غیر فعال کنم تو خود ماژول ها چیزی نداره !!!

افزونه های من :

ماژول نمایش خطی تصاویر جوملا : www.jmdownload.ir/download.php?filename=13116200101.zip

و ماژول djfrontpage از کاتالوگ ساز جومینا .

چه راهی برای حل مشکل وجود داره ؟ یا اسلایدر دیگه ای با همین امکانات موجوده ؟؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شما 2 یا 3 صبح یا 11 شب مشکلتون رو میپرسید و توقع دارید کاربران بیدار باشند و به مشکل شما رسیدگی کنند، شما اجازه بدید مدیران محترم که این چند روز مشغول به عذاداری بودند یک مقدار به حالت قبلی بازگردند مطمئن باشید شما رو راهنمایی میکنند!

درضمن از ارسال اسپم نیز خودداری کنید

همچنین اگر کمی وقت صرف میکردید و جستجو میفرمودید متوجه میشدید که در مورد تداخل jquery بارها و بارها بحث شده و راه حل هایی هم پیشنهاد شده

یا علی

لینک به ارسال

سلام

ممنون و چشم

آقای حمزه زاده کلی سرچ کردم اما به نتیجه نرسیدم .

ماژول djfrontpage از کاتالوگ ساز جومینا گزینه ای برای غیر فعال کردن jquery نداره ! مشکل من اینه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...